środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

"Pomaganie jest fajne" czyli świąteczna akcja pomocy dla rodzin i osób samotnych w gminie Malanów

fot. SP Malanów 

W grudniu zakończono trwającą trzy tygodnie, lokalną akcję charytatywną "Pomaganie jest fajne". W akcję włączyli się przede wszystkim: uczniowie, rodzice i pracownicy Szkoły Podstawowej w Malanowie a także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Malanowie. Do udziału w akcji zaproszono również mieszkańców gminy.

Mimo wielu ograniczeń i trudności, nie zabrakło ludzi o otwartych sercach i dłoniach, którzy potrafili podzielić się dobrem z potrzebującymi. Rozmiar zbiórki przerósł  oczekiwania organizatorów, dzięki czemu możliwe było przygotowanie paczzek świątecznych nie dla jednej ale dla dwóch rodzin z terenu gminy Malanów. Dodatkowo przygotowano dziewięć mniejszych paczek dla osób samotnych z terenu gminy. Przygotowanie paczek świątecznych było możliwe dzięki zbiórkom finansowym oraz gotowych produktów.

reklama

Organizatorzy gorąco podziękują wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Wrażliwość i zaangażowanie darczyńców to znak, że w tym zabieganym i konsumpcyjnym świecie jest nadal miejsce na takie wartości jak: dobro, miłość, solidarność, współczucie i bezinteresowność. 

źródło: Szkoła Podstawowa w Malanowie

Podobne artykuły

OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

2 sierp.
Wideo: Wypadek za Malanowem. Jedna osoba z...

Wideo: Wypadek za Malanowem. Jedna osoba z poważnymi...

18 czerw.
Mali programiści z Malanowa

Mali programiści z Malanowa

17 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama