środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Ponad 18 tys. zł w zbiórce na 29 finał WOŚP w Tuliszkowie!

Ponad 18 tys. zł w zbiórce na 29 finał WOŚP w Tuliszkowie!
 

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się w całym kraju, w tym w gminach powiatu tureckiego. Nie inaczej było na terenie gminy i miasta Tuliszków gdzie od wczesnych godzin porannych w niedzielę 31 stycznia 2021r. kwestowali wolontariusze zbierając datki do 36 puszek.

Z powodu panującej pandemii licytacja orkiestrowych oraz przekazanych przez darczyńców gadżetów odbyła się jedynie w internecie. Wspólnymi siłami udało się zasilić konto WOŚP kwotą 18 379,92 zł i 64,46 euro. Szczególne wyrazy uznania dla Pana Grzegorza Poprawskiego, który do swej puszki zebrał dokładnie 3 177,04zł i 5 euro.

reklama

Sztab WOŚP przy Szkole Podstawowej w Tuliszkowie serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w orkiestrowe działania.

 

Podobne artykuły

 Podziękowania dla OSP Luboń od druhów z...

Podziękowania dla OSP Luboń od druhów z Międzylesia

9 lip.
Paulina chce znów cieszyć się życiem i rodziną....

Paulina chce znów cieszyć się życiem i rodziną....

5 lip.
Wideo: Desperacki rajd po życie córki. Pokona...

Wideo: Desperacki rajd po życie córki. Pokona 400...

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama