wtorek 13 kwietnia 2021

Artemona, Justyny, Przemysławy

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Turkowski Hufiec Pracy wspiera potrzebujących w Gminie Władysławów

Turkowski Hufiec Pracy wspiera potrzebujących w Gminie Władysławów
 

Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym przypada 23 lutego. Obchody tego święta mają przypominać nam wszystkim, że należy pomagać potrzebującym, bliskim jak i nieznajomym. Można to robić bezpośrednio lub pośrednio przekazując żywność lub artykuły gospodarstwa domowego do instytucji MOPS, GOPS.

Włączając się w obchody tego święta uczestnicy oraz kadra Hufca Pracy 15-18 w Turku zorganizowali zbiórkę odzieży i artykułów gospodarstwa domowego. Delegacja młodzieży z wychowawcą Ewą Jakubowską przekazała do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Władysławowie zebrane dary. Młodzież naszej jednostki po raz kolejny już włączyła się w tego tupu przedsięwzięcia okazując życzliwość i troskę potrzebującym wsparcia. Głęboko wierzymy, że „Karma wraca”.

reklama

Pomaganie innym to nasz obowiązek. Pozwala czuć się potrzebnym, uczy empatii, sprawia, że otaczający nas świat staje się bardziej ludzki. Nawet najmniejsze wsparcie i pomocna dłoń buduje lepszy świat.

źródło: UG Władysławów

Podobne artykuły

"Profilaktyka dla Młodzieży" w turkowskim hufcu

10 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama