wtorek 22 czerwca 2021

Pauliny, Sabiny, Tomasza

26°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani

Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani
 

W dniu 10 maja 2021r. Rada Młodzieży i Klub Aktywnych Hufca Pracy w Turku wraz z opiekunem grupy Anitą Małuszyńską wzięła udział w spotkaniu organizacyjnym w siedzibie Stowarzyszenia „Przystań” - Patronite.

Spotkanie poprowadzili Pani Prezes Maria Kur-Sulkowska oraz Jacek Sulkowski, którzy omówili czym zajmuje się Stowarzyszenie. Otóż działalność „Przystani” to nie tylko projekty artystyczne, ale także Akademia Letnich Spotkań Artystycznych, koncerty, przedstawienia teatralne, warsztaty taneczne np. hip-hop. Dużym zainteresowaniem cieszą się warsztaty Arteterapii, które w procesie terapeutycznym i rehabilitacyjnym odgrywają znaczącą rolę poprzez różnego rodzaju formy sztuki, muzyki, plastyki, tańca i teatru.

reklama

Zajęcia i warsztaty Stowarzyszenia „Przystań” realizowane są w ramach projektów: Międzypokoleniowy Klub Kultury „Kuźnia Artystyczna” oraz „Przystań chroni dzieci i młodzież”. Zajęcia teatralne stanowią szczególną formę aktywności i ekspresji twórczej dla młodzieży szczególnie w czasie pandemii. Przedsięwzięcia dofinansowane są z budżetu Miasta Turku w ramach realizacji zadania publicznego. Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży są w pełni bezpłatne.

Anita Małuszyńska
materiał prasowy nadesłany

Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani

Podobne artykuły

Kształć się razem z Hufcem Pracy w Turku.

Kształć się razem z Hufcem Pracy w Turku.

19 maj.
Akcja wychowanków Turkowskiego Hufca Pracy z...

Akcja wychowanków Turkowskiego Hufca Pracy z okazji...

1 maj.

"Profilaktyka dla Młodzieży" w turkowskim hufcu

10 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama