środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi dziś Turek i Kowale Pańskie.

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi dziś Turek i Kowale Pańskie.
 

W dniu dzisiejszym tj. 8 czerwca w godzinach popołudniowych z wizytą do powiatu tureckiego przyjedzie Premier RP Mateusz Morawiecki. Celem wizyty będą dwa spotkania z dziennikarzami w Turku i Kowalach Pańskich.

Od kilku dni premier Morawiecki odwiedza wiele miejscowości w kraju. Jednym z jego kolejnych celów będzie Turek oraz Kowale Pańskie, gdzie spotka się z dziennikarzami. Wcześniej, premier odwiedzi przebywających na zgrupowaniu w Opalenicy piłkarzy kadry narodowej. Podczas wizyty w powiecie tureckim premierowi towarzyszyć będzie Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński.

reklama

Pierwsze z zaplanowanych spotkań odbędzie przed siedzibą zakładów Miranda Textilies na ul. Jedwabniczej. Zakłady produkcji tkanin w Turku należące do Grupy Lubawa pod marką Miranda Military oferują tkaniny wojskowe i specjalistyczne oraz siatki maskujace. Tej grupie produktów i kontraktu z nimi związanym ma dotyczyć wspomniany brefing. 

Kolejnym celem wizyty premiera będą Kowale Pańskie w gminie Kawęczyn gdzie pojawi się po godzinie 17.00. Rodzinna miejscowość podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi posła Ryszarda Bartosika ma być miejscem spotkania ze strażakami tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Także i w Kowalach Pańskich przewidziano krótkie spotkanie premiera z dziennikarzami. Nieoficjalnie wizyta w remizie OSP Kowale Pańskie ma być także okazją do wspólnego oglądania ze strażakami meczu towarzyskiego Polska - Islandia.

Podobne artykuły

Ambasadorzy Kazachstanu i Uzbekistanu z wizytą...

Ambasadorzy Kazachstanu i Uzbekistanu z wizytą w...

28 sierp.
Wizyta Wicemarszałka Wielkopolskiego w Gminie...

Wizyta Wicemarszałka Wielkopolskiego w Gminie Dobra

23 czerw.
Premier Morawiecki w Kowalach Pańskich. Razem z...

Premier Morawiecki w Kowalach Pańskich. Razem z...

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama