czwartek 19 maja 2022

Celestyny, Iwony, Piotra

8°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi dziś Turek i Kowale Pańskie.

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi dziś Turek i Kowale Pańskie.
 

W dniu dzisiejszym tj. 8 czerwca w godzinach popołudniowych z wizytą do powiatu tureckiego przyjedzie Premier RP Mateusz Morawiecki. Celem wizyty będą dwa spotkania z dziennikarzami w Turku i Kowalach Pańskich.

Od kilku dni premier Morawiecki odwiedza wiele miejscowości w kraju. Jednym z jego kolejnych celów będzie Turek oraz Kowale Pańskie, gdzie spotka się z dziennikarzami. Wcześniej, premier odwiedzi przebywających na zgrupowaniu w Opalenicy piłkarzy kadry narodowej. Podczas wizyty w powiecie tureckim premierowi towarzyszyć będzie Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński.

reklama

Pierwsze z zaplanowanych spotkań odbędzie przed siedzibą zakładów Miranda Textilies na ul. Jedwabniczej. Zakłady produkcji tkanin w Turku należące do Grupy Lubawa pod marką Miranda Military oferują tkaniny wojskowe i specjalistyczne oraz siatki maskujace. Tej grupie produktów i kontraktu z nimi związanym ma dotyczyć wspomniany brefing. 

Kolejnym celem wizyty premiera będą Kowale Pańskie w gminie Kawęczyn gdzie pojawi się po godzinie 17.00. Rodzinna miejscowość podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi posła Ryszarda Bartosika ma być miejscem spotkania ze strażakami tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Także i w Kowalach Pańskich przewidziano krótkie spotkanie premiera z dziennikarzami. Nieoficjalnie wizyta w remizie OSP Kowale Pańskie ma być także okazją do wspólnego oglądania ze strażakami meczu towarzyskiego Polska - Islandia.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Kawęczyn. Wsparcie obecnych i przyszłych...

Kawęczyn. Wsparcie obecnych i przyszłych strażaków z...

31 st.
Przedstawiciele miasta Bełchatów z wizytą...

Przedstawiciele miasta Bełchatów z wizytą roboczą w...

10-12-2021
Ambasadorzy Kazachstanu i Uzbekistanu z wizytą...

Ambasadorzy Kazachstanu i Uzbekistanu z wizytą w...

28-08-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama