środa 08 grudnia 2021

Delfiny, Marii, Wirginiusza

-3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Premier Morawiecki w Kowalach Pańskich. Razem z zaproszonymi gośćmi oglądał mecz.

Premier Morawiecki w Kowalach Pańskich. Razem z zaproszonymi gośćmi oglądał mecz.  - fot.: profil FB Mateusz Morawiecki
fot.: profil FB Mateusz Morawiecki 

Po godzinie 18.00 gdy tylko zakończyła się konferencja prasowa w zakładach Miranda Textiles, kordon rządowych limuzyn jako kolejny cel obrał remizę OSP w Kowalach Pańskich. Tam premier Morawiecki spotkał się z druhami z OSP Kowale Pańskie oraz obejrzał mecz polskiej reprezentacji z zaproszonymi gośćmi.

We wtorek 8 czerwca roboczą wizytę w powiecie tureckim odbywał premier Mateusz Morawicki. W godzinach popołudniowych pojawił się w zakładach tekstylnych Miranda Textilies, gdzie w towarzystwie przedstawicieli spółki oraz polityków zwiedział zakład oraz uczestniczył w konferencji prasowej. Kolejnym etapem wtorkowej wizyty premiera w Wielkopolsce były Kowale Pańskie w gminie Kawęczyn.

reklama

Tam pod remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w towarzystiwe strażaków, samorządowców i polityków oglądał mecz towarzyski poprzedzający zmagania Polaków na Euro 2020. Na oficjalnym profilu premiera ukazały się właśnie zdjęcia z tego spotkania. Kilka zdjęć zamieścił także Radny Miejski Dariusz Jasak.

fot.: profil FB Mateusz Morawiecki / profil FB Dariusz Jasak

Podobne artykuły

Ambasadorzy Kazachstanu i Uzbekistanu z wizytą...

Ambasadorzy Kazachstanu i Uzbekistanu z wizytą w...

28 sierp.
Wizyta Wicemarszałka Wielkopolskiego w Gminie...

Wizyta Wicemarszałka Wielkopolskiego w Gminie Dobra

23 czerw.
Wideo: Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w...

Wideo: Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Miranda...

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama