sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

21°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Rok szkolny i akademicki powoli odchodzi, za to powraca... Eucharystia Młodych!

Rok szkolny i akademicki powoli odchodzi, za to powraca... Eucharystia Młodych!
 

„Piękni, Młodzi, Wierzący – Eucharystia Młodych” to cykl comiesięcznych spotkań zapoczątkowany już kilka lat temu, mający na celu integrację i wspólną modlitwę wszystkich, którzy czują się młodo niezależnie od wieku. Już w piątek 18 czerwca br. o godzinie 19:00 w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie odbędzie się pierwsza taka wyjątkowa msza w tym roku kalendarzowym.

-Kochani! Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie Młodych dekanatu tureckiego, które odbędzie się w najbliższy piątek w Galewie. Startujemy standardowo o 19:00 - po mszy i wyjątkowej adoracji nie zabraknie poczęstunku! W czasie Eucharystii podziękujemy za kończący się rok szkolny/akademicki i pomodlimy się o szczęśliwe wakacje. - czytamy w komunikacie organizatorów.

reklama

W razie problemów z dojazdem zainteresowane osoby mogą kontaktować się w wiadmości prywatnej na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/978934622911150

Warto wybrać się i zobaczyć, jak wygląda Eucharystia Młodych. Zapewniamy, że nie jest to taka typowa msza! Jeśli nie masz planów na piątkowy wieczór, Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie stoi otworem. Zabierajcie swoich przyjaciół, rodzinę, drugie połówki. Nie może Was zabraknąć!
 

Rok szkolny i akademicki powoli odchodzi, za to powraca... Eucharystia Młodych!

Podobne artykuły

Czołowe zderzenie pod Galewem. Nie żyje...

Czołowe zderzenie pod Galewem. Nie żyje 8-letnie...

1 lip.
Piknik w Galewie czyli VII spotkanie ph.

Piknik w Galewie czyli VII spotkanie ph."Serce i...

27 czerw.
Nietypowe zdarzenie w Galewie. Działania...

Nietypowe zdarzenie w Galewie. Działania strażaków...

8 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama