Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko.

niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

W Sarbicku trwają prace związane z wykonaniem remontu istniejącego budynku hydroforni

W Sarbicku trwają prace związane z wykonaniem remontu istniejącego budynku hydroforni
 

Zadanie inwestycyjne realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” pn. „ Przebudowa stacji uzdatniania wody wraz z wyposażeniem w miejscowości Sarbicko w formule zaprojektuj i wybuduj”.

W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dokumentacji projektowej oraz wykonania przebudowy budynku hydroforni, wyposażenia hydroforni w urządzenia do uzdatniania i retencji wody, w szczególności realizowane są prace remontowe istniejącego budynku hydroforni w tym: wykonanie nowego zbiornika wody uzdatnionej; wykonanie nowego uzbrojenia w sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektroenergetyczne; wykonanie i montaż układu technologicznego; wykonanie i montaż: nowego układu pompowania wody; nowego układu dezynfekcji wody; wykonanie remontu istniejącej obudowy studni głębinowej; wykonanie zagospodarowania terenu obiektu (utwardzenia, ogrodzenie, zieleń).

reklama

Na realizację zadania w ramach projektu „Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Sarbicko i budowa przydomowej oczyszczalni ścieków w miejscowości Smaszew, na terenie gminy Tuliszków”, uzyskano dofinansowanie ze środków unijnych w kwocie 647 753,00 zł.

Dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, Typ operacji „Gospodarka wodno-ściekowa”, Poddziałanie „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”.

źródło: UMiG Tuliszków

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3

Podobne artykuły

Stacja Uzdatniania Wody w Sarbicku została...

Stacja Uzdatniania Wody w Sarbicku została...

23-10-2021
Nowa droga w Sarbicku. Kolejna w tym roku...

Nowa droga w Sarbicku. Kolejna w tym roku inwestycja...

11-12-2020
Kolejne dofinansowanie dla gminy Tuliszków na...

Kolejne dofinansowanie dla gminy Tuliszków na...

02-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama