czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Ambro Logistics partnerem studiów dualnych PWSZ w Koninie

Ambro Logistics partnerem studiów dualnych PWSZ w Koninie
 

Czas na nowy rozdział w zakresie studiów logistycznych - w dniu dzisiejszym Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie zawarła umowę o współpracy, w tym w zakresie studiów dualnych z firmą Ambro Logistics.

Porozumienie o wszelakiej współpracy podpisali dr hab. Artur Zimny, Rektor PWSZ w Koninie, oraz Jordan Zakolski, Prezes Zarządu Ambro Logistics. Czym są studia dualne? Jest to nowoczesny model kształcenia, który zapewnia studentom zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego już w trakcie studiów, a co za tym idzie ukończenia studiów z bardzo atrakcyjnym CV. Absolwent studiów dualnych poza wyższym wykształceniem może pochwalić się doświadczeniem zawodowym.

reklama

Dzięki podpisanej umowie studenci kierunku logistyka będą zatrudniani w ramach studiów dualnych w wymiarze 1/5 lub 2/5 etatu na stanowiskach związanych z kierunkiem studiów. Połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką w czasach, gdy rynek pracy jest coraz bardziej wymagający sprawia, że studia dualne w Polsce stają się coraz bardziej popularne.

Ambro Logistics i PWSZ w Koninie podpisały także porozumienie w sprawie praktyk studenckich dla kierunków finanse i rachunkowość oraz logistyka, które odbywać będą się w siedzibie firmy. Lokalna firma, która swoją siedzibę ma przy ulicy Przemysłowej w Przykonie to pierwsza taka firma z powiatu tureckiego, która zaangażowała się w program studiów dualnych i tym samym umożliwiła studentom poszerzanie perspektyw zawodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w kapitał ludzki jest aktualnie kluczowa dla prowadzenia biznesu. Umożliwiamy studentom odbycie staży i praktyk studenckich. Wielu praktykantów związało się z nami na dłużej i zasiliło grono pracowników grupy Ambro. Cieszymy się, że stwarzamy im możliwość dalszego rozwoju zawodowego – podkreśla Jordan Zakolski, Prezes Zarządu Ambro Logistics.

Podobne artykuły

Oklaski na premierze spektaklu

Oklaski na premierze spektaklu "MY PSY" w Miejskim...

25 lip.

"MY PSY", czyli wyjątkowy musical na turkowskiej...

17 lip.
Pierwsza w powiecie Różowa Skrzyneczka

Pierwsza w powiecie Różowa Skrzyneczka

15 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama