czwartek 13 czerwca 2024

Antoniego, Gracji, Lucjana

reklama

Ambro Logistics partnerem studiów dualnych PWSZ w Koninie

Ambro Logistics partnerem studiów dualnych PWSZ w Koninie
 

Czas na nowy rozdział w zakresie studiów logistycznych - w dniu dzisiejszym Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie zawarła umowę o współpracy, w tym w zakresie studiów dualnych z firmą Ambro Logistics.

Porozumienie o wszelakiej współpracy podpisali dr hab. Artur Zimny, Rektor PWSZ w Koninie, oraz Jordan Zakolski, Prezes Zarządu Ambro Logistics. Czym są studia dualne? Jest to nowoczesny model kształcenia, który zapewnia studentom zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego już w trakcie studiów, a co za tym idzie ukończenia studiów z bardzo atrakcyjnym CV. Absolwent studiów dualnych poza wyższym wykształceniem może pochwalić się doświadczeniem zawodowym.

reklama

Dzięki podpisanej umowie studenci kierunku logistyka będą zatrudniani w ramach studiów dualnych w wymiarze 1/5 lub 2/5 etatu na stanowiskach związanych z kierunkiem studiów. Połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką w czasach, gdy rynek pracy jest coraz bardziej wymagający sprawia, że studia dualne w Polsce stają się coraz bardziej popularne.

Ambro Logistics i PWSZ w Koninie podpisały także porozumienie w sprawie praktyk studenckich dla kierunków finanse i rachunkowość oraz logistyka, które odbywać będą się w siedzibie firmy. Lokalna firma, która swoją siedzibę ma przy ulicy Przemysłowej w Przykonie to pierwsza taka firma z powiatu tureckiego, która zaangażowała się w program studiów dualnych i tym samym umożliwiła studentom poszerzanie perspektyw zawodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w kapitał ludzki jest aktualnie kluczowa dla prowadzenia biznesu. Umożliwiamy studentom odbycie staży i praktyk studenckich. Wielu praktykantów związało się z nami na dłużej i zasiliło grono pracowników grupy Ambro. Cieszymy się, że stwarzamy im możliwość dalszego rozwoju zawodowego – podkreśla Jordan Zakolski, Prezes Zarządu Ambro Logistics.

Julia Maciejewska dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
5
Podobne artykuły
Zespół Szkół Technicznych rozszerza ofertę...

Zespół Szkół Technicznych rozszerza ofertę edukacyjną przy...

14 maj.
Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro...

Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro Cup już w sobotę!

29 lt.
Stypendium dla Szymona Świtalskiego. Najlepszy...

Stypendium dla Szymona Świtalskiego. Najlepszy logistyk w Zespole...

30-10-2023
Porozumienie z ZST w Turku. Ambro Logistics...

Porozumienie z ZST w Turku. Ambro Logistics funduje stypendium dla...

23-09-2023
25-lecie Akademii Nauk Stosowanych w Koninie

25-lecie Akademii Nauk Stosowanych w Koninie

06-06-2023
Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w...

Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie łączą siły...

09-03-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama