czwartek 22 stycznia 2026

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro Cup już w sobotę!

Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro Cup już w sobotę!
 
reklama

To będzie już trzecia edycja Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej AMBRO CUP dla firm, zorganizowana z inicjatywy Ambro Logistics. Zebrane w czasie sobotniego spotkania pieniądze zasilą konto trzyletniej Lilianny Zielińskiej.

Turniej, którego celem jest przede wszystkim niesienie pomocy poporzez zdrową, sportową rywalizację, odbędzie się już w najbliższą sobotę, 2 marca, w hali sportowej w Dobrej. Oprócz organizatora w rozgrywkach weźmie udział sześć drużyn, reprezentujących sześć firm i organizacji. Wystąpią zespoły z Sun Garden, Idziak Trans, Drawera, Elektrokabla, OSP Słodków oraz TCS Polska. Pierwszy mecz rozpocznie się po godzinie 10, planowane zakończenie turnieju ok. godz. 15.30.
Oprócz trzech najlepszych drużyn, w czasie turnieju zostanie wyłoniony też Król Strzelców i Najlepszy Bramkarz AMBRO CUP 2024.

reklama

Podczas turnieju będzie możliwość wzięcia udziału w losowaniu, w którym nagrodą główną jest koszulka Filipa Bednarka z Lecha Poznań!

Granie i pomaganie!

Fundusze zgromadzone podczas tegorocznej edycji turnieju zostaną przekazane na leczenie oraz rehabilitację Lilianki Zielińskiej. Lilka ma trzy lata, mieszka w Mikulicach. W 2022 roku przeszła rozległy udar mózgu, obecnie przebywa w śpiączce, potrzebuje intensywnej, kosztownej rehabilitacji oraz leczenia.

Anna Wiśniewska-Kocik dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro Cup już w sobotę!
Podobne artykuły
Świąteczny czas dzielenia się dobrem....

Świąteczny czas dzielenia się dobrem. Zbiórka dla Beaty Pawlik...

21-12-2025
Zbiórka na defibrylator AED dla OSP Piętno...

Zbiórka na defibrylator AED dla OSP Piętno zakończona sukcesem. Teraz...

08-11-2025
Druhowie z Piętna ruszyli ze zbiórką. Cel:...

Druhowie z Piętna ruszyli ze zbiórką. Cel: defibrylator AED ratujący...

23-10-2025
Czasem liczą się sekundy. Przypominamy o...

Czasem liczą się sekundy. Przypominamy o zbiórce OSP Skarżyn na...

21-10-2025
Strażacy z OSP Skarżyn zbierają na...

Strażacy z OSP Skarżyn zbierają na defibrylator AED. Pomóżmy im...

08-10-2025
VII Nocny Charytatywny Turniej Siatkówki...

VII Nocny Charytatywny Turniej Siatkówki „Gramy dla Liliany”...

22-09-2025

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama