niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

18°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Strzeleckie zmagania Radnych i Sołtysów z gminy Władysławów

Strzeleckie zmagania Radnych i Sołtysów z gminy Władysławów
 

Tradycją stały się już organizowane w gminie Władysławów, w Gospodarstwie Agroturystycznym Wigwam w Russocicach, Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów. W tym roku wydarzenie zorganizowano po raz dziewiąty. 

Jak każdego roku organizatorem imprezy strzeleckiej był Urząd Gminy we Władysławowie oraz Gminny Ośrodek Kultury. Łącząc dobrą zabawę ze szczyptą rywalizacji uczestnicy zawodów, zarówno panowie, jak i panie, chwycili za broń  i walczyli o miano najlepszego strzelca. Koleżeńska rywalizacja do ostatniej chwili trzymała wszystkich w napięciu. Wśród mężczyzn najcelniejszym okiem wykazał się Zbigniew Trocha, a kolejne pozycje zajęli Józef Lewandowski i Maciej Czaja. Strzeleckiej sprawności mężczyzn nie ustąpiły kobiety, które w swojej kategorii również pokazały kunszt i wolę walki okraszoną dużą porcją poczucia humoru. W kategorii kobiet zwyciężczynią okazała się Elżbieta Marciniak, druga lokata przypadła Agnieszce Świderskiej, a trzecie miejsce zajęła Anna Feliks.

reklama

Zwycięzców i zwyciężczynie uhonorowano pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami. Organizatorzy gratulują wszystkim Strzelcom, którzy podjęli wyzwanie i stanęli do rywalizacji w IX Zawodach Strzeleckich Radnych i Sołtysów.

źródło: UG Władysławów

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Podobne artykuły

Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy...

Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy...

27 lip.
Boże Ciało w gminie Władysławów. Wierni z Kun I...

Boże Ciało w gminie Władysławów. Wierni z Kun I...

17 czerw.
Szukasz przyjaciela na dobre i złe? Może czeka...

Szukasz przyjaciela na dobre i złe? Może czeka na...

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama