czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Umowa na kino w Tuliszkowie podpisana

Umowa na kino w Tuliszkowie podpisana
 

W związku z realizacją zadania pod nazwą „ Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń po byłej kotłowni szkolnej na małe kino społecznościowe w Tuliszkowie”, Burmistrz Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie Skarbnika Anny Nawrockiej, podpisał z wykonawcą umowę na roboty budowlane związane z przekształceniem pomieszczeń po byłej kotłowni w budynku szkoły podstawowej w Tuliszkowie na kino społecznościowe.

W wyniku postępowania przetargowego wyłoniono wykonawcę na realizację ww. zadania. Zostało nim Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo Usługowe BOMBARD Czesław Kędziora.

reklama

Przedmiotem umowy zawartej w dniu 22 lipca 2021 r. są  roboty budowlane oraz dostawa i montaż wyposażenia kina.

Wartość zadania wynosi: 637 663,90 zł

Projekt jest współfinansowany ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, w ramach projektu „Małe kino społecznościowe szansą na rozwój zasobów kulturalnych województwa wielkopolskiego”. Gmina i Miasto Tuliszków jest jedną z 26 gmin z Województwa Wielkopolskiego, które jako partnerzy biorą udział w ww. projekcie.

reklama

Łączna wartość projektu dla wszystkich jego uczestników wynosi 6 819 653, 27 zł. Natomiast kwota dofinansowania całego projektu wynosi 3 741 878, 54 zł.

W Tuliszkowie powstanie zatem małe kino społecznościowe. Miejsce, gdzie w kameralnej i przyjaznej atmosferze będą spotykać się mieszkańcy. Miejsce, gdzie będzie można spędzić czas w komfortowych warunkach, w profesjonalnej sali kinowej, oferującej wysoką jakość obrazu i dźwięku.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

W Tuliszkowie powstaje kino społecznościowe....

W Tuliszkowie powstaje kino społecznościowe. Ruszyły...

25 sierp.
Kolejny seans w cyklu

Kolejny seans w cyklu "Nocnych maratonów filmowych"...

17 sierp.
Nocny maraton filmowy już 14 sierpnia.  Komedie...

Nocny maraton filmowy już 14 sierpnia. Komedie...

5 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama