Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Radni PSL za wyższymi płacami dla nauczycieli SOSW w Turku

Wideo: Radni PSL za wyższymi płacami dla nauczycieli SOSW w Turku
 

W ramach wtorkowego briefingu radnych powiatowych PSL poruszono także kwestię obniżenia wynagrodzeń dla pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Turku.

Radni powiatowi PSL protestują przeciwko obniżeniu pensju nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Turku. Według opini radnych forma w jakiej odbyło się obniżenie stawek dla pracowników pracujących z głeboko upośledzonymi dziećmi graniczy ze skandalem. Jak podkreślił Mariusz Seńko argumentowanie powodów obniżki, podane liczby i stawki jakie przekazano radnym mijają się z prawdą, co sam jak twierdzi zweryfikował.

reklama

Jako Klub Radnych PSL w Radzie Powiatu zapowiedzieli, że przygotują projekt uchwały związany m.in. z przywróceniem godnych płac dla nauczycieli SOSW. W ramach tej inicjatywy pragną zaprosić innych radnych do prac nad taką uchwałą. Całość briefingu w naszym materiale wideo.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Spotkanie rolników pod hasłem Zielona Niedziela...

Spotkanie rolników pod hasłem Zielona Niedziela w...

5 kw.
W Potworowie porozmawiają o problemach polskiej...

W Potworowie porozmawiają o problemach polskiej wsi....

31 mrz.
Elektrownia gazowa w Turku ruszy w 2026 roku....

Elektrownia gazowa w Turku ruszy w 2026 roku....

28 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama