niedziela 14 sierpnia 2022

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Narodowy Dzień Sportu w gminie Tuliszków. Było aktywnie i z uśmiechem.

Narodowy Dzień Sportu w gminie Tuliszków. Było aktywnie i z uśmiechem.
 

W miniony weekned w Tuliszkowie z inicjatywy Burmistrza Krzysztofa Romana przygotowano dla dzieci i rodziców wiele atrakcji. A wszystko to po to, by promować zdrowy styl życia w ramach Narodowego Dnia Sportu.

Podczas festynu na boisku sportowym Orlik można było ćwiczyć pod okiem profesjonalnego trenera Bartosza Plucińskiego, dokonać analizy masy i składu ciała przy pomocy dietetyk Olgi Cieślar. Do gier i zabaw zaprosił także trener Michał Gaj wraz z członkami Uczniowskiego Klubu Sportowego JUDO TULISZKÓW. Max Rybicki pokazał natomiast czym jest street trial. Uzupełnieniem sportowego dnia był Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków zorganizowany przy pomocy MGKS Tulisia Tuliszków. Puchar Burmistrza zdobyła drużyna ze Słodkowa.

reklama

Równolegle na stadionie toczyły się mecze o Mistrzostwo Klasy Okręgowej Juniorów, w którym rywalizowały MGKS TULISIA TULISZKÓW i Warta Kramsk. Drużyna seniorów z Tuliszkowa zmierzyła się z zespołem Orzeł Grzegorzew.

Dodatkowymi atrakcjami były dmuchańce, wata cukrowa, dania z grilla. Organizatorzy dziękują klubom sportowym,trenerom, rodzicom i sponsorom, którzy zaangażowali się w organizację Narodowego Dnia Sportu w Tuliszkowie

źródło: UMiG Tuliszków

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Turek 89 wygrywa Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej...

Turek 89 wygrywa Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej...

13-09-2021
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10-09-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama