Szukasz książek do liceum, technikum, podstawówki? A może coś do poczytania dziecku?

piątek 19 sierpnia 2022

Emilii, Julinana, Konstancji

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze szczepieniami. Już w niedzielę moc atrakcji w Ewinowie.

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze szczepieniami. Już w niedzielę moc atrakcji w Ewinowie. - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

Panie z KGW Ewinów nie pozostają w tyle i swój festyn w ramach ogólnopolskiej akcji „#SzczepimySię z KGW” organizują. Już w najbliższą niedzielę 19 września na placu Ochotniczej Straży Pożarniczej w Ewinowie festyn dla całych rodzin z mnóstwem atrakcji i pyszności. Warto się wybrać!

Głównym celem wydarzenia organizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Ewinowie (gm. Przykona) to oczywiście szczepienia przeciwko COVID-19 - bez rejestracji i jednostawkową szczepionką Johnson&Johnson w godz od 13.00 do 18.00. Jednak to nie wszystko, bo jak na dobre gospodynie przystało niedzielny festyn w Ewinowie będzie okazją do posmakowania pysznych wypieków. KGW Ewinów zapraszają na degustację serników, ciast i innych słodkości. Zadbano także o atrakcje dla najmłodszych w tym gry i zabawy z animatorem, dmuchany plac zabaw oraz przejażdżki bryczką. Będzie także pokaz ratownictwa medycznego oraz mała gastronomia a to wszystko by miło spędzić niedzielne popołudnie.

reklama

Warto wykorzystać ostatnie ciepłe dni tegorocznego lata by na świeżym powietrzu aktywnie spędzić czas z dziećmi i znajomymi. To kolejna akcja w powiecie tureckim ze szczepieniami bez rejestracji. Podobne wydarzenia na najbliższy weekend zaplanowano także w Chylinie, firmie Ambro a za tydzień na piknik zaprasza KGW Pęcherzew.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze szczepieniami. Już w niedzielę moc atrakcji w Ewinowie.

Podobne artykuły

OSP Boleszczyn wygrywa w Radyczynach. Zawody...

OSP Boleszczyn wygrywa w Radyczynach. Zawody...

15 sierp.
Cykliści z gminy Przykona dojechali do Ewinowa....

Cykliści z gminy Przykona dojechali do Ewinowa. X...

12 lip.
Zaszczep się przeciwko COVID-19 z firmą Drewtur

Zaszczep się przeciwko COVID-19 z firmą Drewtur

28-10-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama