niedziela 24 października 2021

Arety, Marty, Marcina

4°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Ruszają konsultacje z mieszkańcami powiatu w ramach budowy nowej linii kolejowej Turek-Konin.

Ruszają konsultacje z mieszkańcami powiatu w ramach budowy nowej linii kolejowej Turek-Konin. - fot. envato.com / den-belitsky
fot. envato.com / den-belitsky 

W ramach prac nad Studium Planistyczno-Prognostycznym dla projektu pn. „Budowa nowej linii kolejowej Turek - Konin", realizowanego przez Spółkę BBF Sp. z o.o. na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu planowane jest spotkanie informacyjne z mieszkańcami gmin powiatów tureckiego, konińskiego i Miasta Konin.

Dla mieszkańców gmin powiatu tureckiego tj. gminy miejskiej Turek, gminy Turek, Kawęczyn, Władysławów, Brudzew, Malanów, Tuliszków, Przykona, Dobra konsultacje w formie online odbędą się w czwartek 30 września 2021 r. o godzinie 16.30. Aby wziąć udział w konsultacjach, wystarczy przesłać informację o chęci uczestnictwa na adres mailowy firmy BBF do 28 września (wtorek). Adres email firma BBF Sp. z o.o. poda niebawem.

reklama

Link do telekonferencji zostanie przesłany osobom w dniu 28 września (wtorek) wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi projektu. Celem spotkania informacyjnego jest zebranie opinii, uwag oraz sugestii od mieszkańców dotyczących proponowanego trasowania połączenia kolejowego Turek – Konin.

 

Podobne artykuły

Potężny sojusznik w sprawie budowy nowej linii...

Potężny sojusznik w sprawie budowy nowej linii...

z wczoraj
Już dziś konsultacje społeczne w sprawie trasy...

Już dziś konsultacje społeczne w sprawie trasy kolei...

29 wrz.
Dwie propozycje ułożenia linii kolejowej...

Dwie propozycje ułożenia linii kolejowej...

21 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama