niedziela 05 grudnia 2021

Kryspiny, Norberta, Sabiny

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

Sołectwo Potworów laureatem konkursu "Aktywna Wieś Wielkopolska"

Sołectwo Potworów laureatem konkursu
 

Gmina Dobra może pochwalić się kolejnym laureatem konkursu wojewódzkiego pn. „Aktywna Wieś Wielkopolska”. Tym razem sołectwo Potworów zdobyło tytuł laureata i nagrodę ufundowaną przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

W dniu 13 listopada 2021r.podczas uroczystej gali zorganizowanej w Rychwale, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego  Krzysztof Grabowski osobiście wręczał tytuły oraz nagrody przedstawicielom wyróżnionych sołectw. Sołectwo Potworów zostało docenione za wieloletni wkład w realizację programu „Wielkopolska Odnowa Wsi”, warto podkreślić iż to nie tylko inwestycje, zakupy wyposażenia do świetlicy wiejskiej, czy wydarzenia takie, jak słynny „Dzień żniwiarza” miały wpływ na ocenę.

reklama

Nie byłoby tych działań bez  współpracy mieszkańców i samorządu gminy na rzecz wspólnego dobra, jaką jest przyjazna, zadbana wieś, zamieszkała przez zintegrowaną grupę mieszkańców aktywnych w działaniu na rzecz wspólnoty, a ten efekt był widoczny przy każdej inicjatywie sołeckiej. Potworów, jako kolejne nagrodzone za aktywność sołectwo, dołączyło do grona laureatów konkursu pn. „Aktywna Wieś Wielkopolska”, jakimi są miejscowości Żeronice, Piekary i Skęczniew w gminie Dobra.

Podobne artykuły

Filmowego sukcesu ciąg dalszy - uczniowie z...

Filmowego sukcesu ciąg dalszy - uczniowie z Kaczek...

2 grudz.
Gmina Malanów z nagrodą Samorządu Województwa...

Gmina Malanów z nagrodą Samorządu Województwa...

10 list.
Gmina Dobra Laureatem konkursu: Wielkopolska...

Gmina Dobra Laureatem konkursu: Wielkopolska Otwarta...

26 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama