sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Nowa wiata rekreacyjna i plac zabaw w Głuchowie

Nowa wiata rekreacyjna i plac zabaw w Głuchowie - UG Kawęczyn
UG Kawęczyn 

Dnia 22.09.2021 r. miał miejsce odbiór dostawy i montażu zestawu zabawowego w miejscowości Głuchów, realizowany w ramach zadania pn. „Budowa wiaty rekreacyjnej i placu zabaw w Głuchowie”, który był współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach XI edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.

W kolejnym etapie, 15.11.2021 r. komisja w składzie: Wiesława Kolenda – Inspektor Nadzoru Budowlanego, Beata Andrzejewska, Karolina Gil – pracownice Urzędu Gminy w Kawęczynie, Adrian Kwinciak – sołtys Sołectwa Głuchów, dokonała odbioru budowy wiaty rekreacyjnej wraz z dostawą jej wyposażenia w Głuchowie. W czynnościach uczestniczył również wykonawca prac Michał Waszak – właściciel firmy F. H. M&M Dachy.

reklama

Wartość zrealizowanego projektu to 65.084,14 zł, z czego 45.558,00 zł pochodzi ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego, 10.000,00 zł z budżetu Gminy Kawęczyn, 9.526,14 zł z funduszu sołeckiego sołectwa Głuchów.

Celem projektu jest kształtowanie wiejskiej przestrzeni publicznej poprzez budowę wiaty rekreacyjnej i placu zabaw, a tym samym stworzenie plenerowego miejsca do spotkań, aktywizacji i integracji społeczności wiejskiej w miejscowości Głuchów.

W efekcie wykonana inwestycja wpłynie korzystnie na jakość infrastruktury rekreacyjnej wsi, a w konsekwencji nastąpi podniesienie standardu życia mieszkańców oraz uatrakcyjnienie obszarów wiejskich, jako miejsca zamieszkania, przyczyniając się tym samym do promowania całego obszaru Gminy Kawęczyn.

źródło: UG Kawęczyn

Podobne artykuły

Pamięci ofiar hitlerowskiej zbrodni w...

Pamięci ofiar hitlerowskiej zbrodni w Głuchowie. 83....

9 wrz.
Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze...

Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze Słodkowa...

6 wrz.
Władysławów. Pierwsza transza komputerów dla...

Władysławów. Pierwsza transza komputerów dla dzieci...

25 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama