sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Srebrny Medal "Labor Omnia Vincit" dla Wójta Gminy Kawęczyn

Srebrny Medal
 

Jan Nowak Wójt gminy Kawęczyn otrzymał Srebrny Medal Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego ''Labor Omnia Vincit''  za krzewienie idei pracy organicznej.

Medalem tym uhonorowane zostają osoby, którzy na co dzień kreują trwałe wartości pracy organicznej – tak w środowiskach lokalnych jak i ogólnopolskich. Ich działalność jest dowodem tego, że w nowej epoce praca organiczna przesuwa się często z obszaru gospodarczego w przestrzeń intelektualnej aktywności człowieka, z produkcji materialnej w obszar zarządzania i organizowania, co więcej, w przestrzeń szeroko rozumianej polityki społecznej, edukacji i nauki.

reklama

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego jest organizacją środowiskową wielkopolskich naukowców, przedstawicieli sfery gospodarczej, ludzi kultury, sztuki i mediów, krzewiących poszanowanie tradycji narodowej, wartości moralne i wartości pracy organicznej oraz reprezentujących wspólne wartości patriotyczne.

Decyzja o przyznaniu medalu jest wyrazem najwyższego uznania Zarządu Towarzystwa dla zawodowej, naukowej, charytatywnej i społeczno-kulturalnej działalności p. Jana Nowaka  jako Wójta Gminy Kawęczyn. Srebrny Medal „LABOR OMNIA VINCIT” jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego osobom najbardziej zasłużonym w realizacji tych ideałów.

źródło: UG Kawęczyn

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Srebrny Medal Labor Omnia Vincit dla Wójta Gminy Kawęczyn

Podobne artykuły

Tylko u nas! Młodzież gminy Kawęczyn walczyła...

Tylko u nas! Młodzież gminy Kawęczyn walczyła na...

28 sierp.
Zawody Sportowo-Pożarnicze w Kawęczynie. Aż 22...

Zawody Sportowo-Pożarnicze w Kawęczynie. Aż 22...

28 sierp.
Dożynki 2022. Kroił rolnik ziemię, jako matka...

Dożynki 2022. Kroił rolnik ziemię, jako matka...

21 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama