piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów. Makieta centrum handlowego stanęła w centrum szkoły

Malanów. Makieta centrum handlowego stanęła w centrum szkoły - fot.: SP w Malanowie
fot.: SP w Malanowie 

Lokalne centrum handlowe z Turku zostało odwzorowane na makiecie wykonanej przez cztery uczennice klasy 5b ze Szkoły Podstawowej w Malanowie. Na taki świetny sposób na urozmaicenie nauki języka angielskiego wpadła nauczycielka Marta Cybulska.

Projekt My Shopping Center miał pomóc utrwalić zdobyte na lekcjach wiadomości, dotyczące zakupów i usług. Nadia, Klaudia, Nikola i Julia bardzo dokładnie i precyzyjnie zobrazowały sklepy, znajdujące się w obiekcie oraz bezbłędnie przypisały ich nazwy. Nastolatki włożyły dużo pracy i zaangażowania w projekt.

reklama

Na makiecie można zobaczyć poszczególne sklepy, między innymi sklep z obuwiem na wystawie oraz aptekę podpisaną jako „pharmacy”. Makieta zawiera również parking, na którym znajdują się kolorowe samochody, ludzi, którzy przechadzają się po centrum oraz lampy, które oświetlają cały kompleks sklepów! Praca wywarła ogromne wrażenie i została wyeksponowana na szkolnym korytarzu, aby każdy mógł ją podziwiać.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Malanów. Makieta centrum handlowego stanęła w centrum szkoły - fot.: SP w Malanowie

Podobne artykuły

Zacznijmy od marzeń, a wszystko się zdarzy......

Zacznijmy od marzeń, a wszystko się zdarzy......

25 wrz.
 Niezwykły koncert

Niezwykły koncert "Z Konopnicką w tle". Już w...

19 wrz.
Wójt Augustyniak docenił ciężką pracę....

Wójt Augustyniak docenił ciężką pracę. Uczniowie z...

7 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama