środa 03 marca 2021

Kingi, Maryna, Tycjana

11°C bezchmurnie Pogoda na kolejne dni »
reklama

1% dla lokalnie: Alan potrzebuje stałego leczenia

1% dla lokalnie: Alan potrzebuje stałego leczenia
 

Witam, jestem Alan. Od urodzenia walczę z bardzo skomplikowaną wadą serca - kardiomiopatią przerostową z zawężeniem drogi odpływu lewej komory. Jest to choroba objawiająca się przerostem, zwłóknieniem i pogrubieniem ścian mięśnia sercowego, lewej komory oraz przegrody międzykomorowej. 2 marca 2015r. w ICZMP w Łodzi  na moim serduszku przeprowadzono wielogodzinną  operację ratującą moje życie. Ale to niestety nie koniec walki ... zmagam się również z niedoczynnością tarczycy oraz wymagam bardzo kosztownej rehabilitacji słuchowej metodą Tomatisa.

Na chwilę obecną jestem poddany bardzo kosztownej farmakoterapii i wymagam stałej i fachowej opieki medycznej wielu specjalistów. Bardzo dziękuję za to że właśnie dla mnie chcecie Państwo przekazać swój 1% podatku. Szczegóły na plakacie poniżej.

1% dla lokalnie: Alan potrzebuje stałego leczenia

Podobne artykuły

1% dla lokalnie: Hubert potrzebuje wsparcia w...

1% dla lokalnie: Hubert potrzebuje wsparcia w...

15 lt.
1% dla lokalnie: Łukasz liczy na wsparcie w...

1% dla lokalnie: Łukasz liczy na wsparcie w dalszej...

12 lt.
1% dla lokalnie: Maciej Pawłowski potrzebuje...

1% dla lokalnie: Maciej Pawłowski potrzebuje Naszego...

4 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama