piątek 12 sierpnia 2022

Hilarii, Juliana, Lecha

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

"Rodzina Swojaki" czyli atrakcyjne rabaty u lokalnych przedsiębiorców

 

Każdy z nas korzysta z kart lojalnościowych. Używamy ich w marketach, aptekach, drogeriach i przeróżnych sklepach. Posiadacze kart lojalnościowych korzystają z rozmaitych promocji, robią zakupy z rabatem lub zbierają punkty, które mogą później wymienić na nagrody. Na ogół karty rozdają klientom podmioty, które posiadają sieć punktów handlowych rozsianych po całym kraju.

A gdyby tak na lokalnym rynku pojawiła się taka karta? Karta, która umożliwiałaby otrzymanie rabatu w ulubionej pobliskiej restauracji, pubie, barze mlecznym czy sklepie. Kupujesz sprawdzone produkty od lokalnych wytwórców lub korzystasz z usług lokalnych podmiotów gospodarczych - każdy z nich będąc  partnerem programu daje Ci rabat. Myślisz sobie -  super sprawa ale… Jak to? U nas? Tu? Na miejscu?

reklama

Tak - tu na miejscu, lokalnie, w sprawdzonych miejscach, często posiadających certyfikat gwarantujący ich dobrą jakość.

Przedstawiamy Państwu KARTĘ “ RODZINA SWOJAKI”. To unikalna karta członkowska dla miłośników portalu Swojskie Klimaty.

Każdy użytkownik programu logując się dołącza do grona “Rodziny Swojaków”, a będąc jej członkiem uzyskuje na bieżąco informacje dotyczące nowych atrakcji, imprez oraz wydarzeń, odbywających się na obszarze działania Lokalnej Grupy Działania Turkowska Unia Rozwoju - T.U.R. Jednocześnie każdy nowy członek „Rodziny Swojaki” otrzymuje kartę z kodem kreskowym, której posiadacz będzie miał możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty turystycznej i edukacyjnej, współpracujących w ramach Rodzina „Swojaki” podmiotów gospodarczych lub zakupienia prac rękodzielników i wyrobów wytwórców lokalnych z rabatem. Karta jest dostępna także w wersji elektronicznej na urządzenia mobilne.

reklama

Lista podmiotów gospodarczych współpracujących w ramach projektu wciąż się powiększa i mamy nadzieję, że niniejszy artykuł oprócz tego, że zachęci Państwa do posiadania karty to przyczyni się także do tego, by lista Partnerów była znacznie dłuższa. Obecnie podmioty gospodarcze współpracujące w ramach Rodzina Swojaki to:

  • Browar Turek – 5%

  • Dobra Stodoła -5%

  • Fundacja Ze Smakiem – 5%

  • Gospoda Kaczki za wodą – 5%

  • Hotel i restauracja Złotogórski – 3%

  • Hotel Olsza – 5%

  • Pasieka Monia M.M. Susło- 5 %

  • Ranczo Dwa Edeny – 5%

  • Spółdzielnia Socjalna „Powrócisz tu” – 5%

  • „Żółty Parasol” – Rolniczy Handel Detaliczny Małgorzata Wawrzyniak – 5% ( tylko na produkty z żurawiny)

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem statusu Partnera zapraszamy do wypełnienia i wysłania formularza kontaktowego dostępnego na stronie portalu https://swojskieklimaty.org.pl/ . Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat zasad współpracy w ramach programu „Rodzina Swojaki”. Zapraszamy Państwa na stronę portalu w celu dokonania rejestracji i uzyskania karty RODZINA SWOJAKI, jak również zapraszamy podmioty gospodarcze, które chciałyby podjąć współpracę w ramach programu.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Rodzina Swojaki czyli atrakcyjne rabaty u lokalnych przedsiębiorców

Podobne artykuły

Magia w Wozowni. Joanna Aleksandrowicz...

Magia w Wozowni. Joanna Aleksandrowicz zaczarowała...

30 lip.
Warsztaty mydlarskie w Krwonach. Panie z KGW...

Warsztaty mydlarskie w Krwonach. Panie z KGW...

26 lip.
Poleweczka i dziady... Na tropach smaków...

Poleweczka i dziady... Na tropach smaków dawnych lat...

26 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama