niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Druhowie z powiatu tureckiego oddali hołd poległym na Ukrainie strażakom

Druhowie z powiatu tureckiego oddali hołd poległym na Ukrainie strażakom
 

„Apeluję do wszystkich strażaków PSP i OSP aby, w niedzielę 20 marca 2022 roku o godzinie 8:00 w jednostkach i remizach, uczcić minutą ciszy bohaterskich ratowników Ukrainy, którzy oddali swoje życie podczas służby w tych trudnych i dramatycznych dniach wojny” – taki apel do wszystkich polskich druhów wystosował Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, nadbryg. Andrzej Bartkowiak. Na jego wezwanie odpowiedzieli też strażacy z powiatu tureckiego.

Pod ostrzałem kul i wybuchem bomb zrzucanych na ludność cywilną, Ukraińscy strażacy prowadzą swoje działania ratownicze. Niestety, już osiemnastu z nich oddało swoje życie podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.

reklama

Polscy strażacy stanowczo sprzeciwiają się rosyjskiej agresji wobec integralności terytorialnej niepodległej i demokratycznej Ukrainy. Aby wyrazić swoją solidarność z ukraińskimi strażakami, również druhowie z powiatowych jednostek OSP minutą ciszy uczcili pamięć poległych.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Podobne artykuły

OSP Boleszczyn wygrywa w Radyczynach. Zawody...

OSP Boleszczyn wygrywa w Radyczynach. Zawody...

15 sierp.
Kraksy, widowiskowe powietrzne ewolucje i...

Kraksy, widowiskowe powietrzne ewolucje i emocje...

23 lip.
Helikopter wezwany do użądlonego mężczyzny z...

Helikopter wezwany do użądlonego mężczyzny z Kaczek...

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama