środa 25 maja 2022

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Studiuj w Koninie! Akademia Nauk Stosowanych zaprasza!

Studiuj w Koninie! Akademia Nauk Stosowanych zaprasza! - fot.: Fotolia
fot.: Fotolia 

Ponad 18 tysięcy absolwentów, 24 lata doświadczenia, 20 kierunków na 3 wydziałach i prawie 1500 studentów. Akademia Nauk Stosowanych w Koninie jest jedyną uczelnią publiczną w Wielkopolsce Wschodniej, oferującą bezpłatne studia stacjonarne I i II stopnia.

Kandydatom na studia, konińska uczelnia oferuje szeroki wybór zarówno kierunków licencjackich (bezpieczeństwo wewnętrzne, biznes międzynarodowy, International Business, dietetyka, filologia angielska i germańska, finanse i rachunkowość, języki obce w mediach i biznesie, kosmetologia, logistyka, pedagogika, pielęgniarstwo, resocjalizacja, wychowanie fizyczne), inżynierskich (automatyka i robotyka), magisterskich (filologia angielska i germańska, gospodarka i administracja publiczna, języki obce w mediach i biznesie, NOWOŚĆ pielęgniarstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, zdrowie publiczne), jak i kształcenia specjalistycznego (animator czasu wolnego, bezpieczeństwo i systemy ochrony, doradztwo dietetyczne, gospodarka magazynowa, kadry i płace, marketing w mediach społecznościowych, odnawialne źródła energii, terapia środowiskowa i zajęciowa, trener personalny, wizaż i stylizacja).

reklama

Imponująco wygląda również lista studiów podyplomowych, które można podjąć na ANS w Koninie. Wśród różnorodnych kierunków wymieńmy kilka najciekawszych: controlling w przedsiębiorstwie, doradztwo personalne i zawodowe z elementami coachingu, edukacja alternatywna z elementami planu daltońskiego, rachunkowość i podatki czy metody analizy danych w administracji i biznesie.

Maturzysto! Absolwencie! Jeśli stoisz przed wyborem dalszej ścieżki swojego kształcenia, zapoznaj się z ofertą Akademii Nauk Stosowanych w Koninie! Rekrutacja rusza już 27 czerwca i potrwa do 18 września!

Informator dla kandydatów na studia Akademii Nauk Stosowanych w Koninie:
https://www.ans.konin.pl/images/Informator_dla_kandydat%C3%B3w_na_studia_2022_2023.pdf

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Czy czeka nas kryzys emigracyjny? Coraz więcej...

Czy czeka nas kryzys emigracyjny? Coraz więcej...

19 mrz.
Jesteśmy Akademią

Jesteśmy Akademią

7 mrz.
Turek wykluczony komunikacyjnie? Burmistrz...

Turek wykluczony komunikacyjnie? Burmistrz Antosik...

5 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama