niedziela 26 czerwca 2022

Jana, Pauliny, Rudolfiny

29°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Dobra zabawa czekała na wszystkich uczestników. Festyn parafialny w Głuchowie

Dobra zabawa czekała na wszystkich uczestników. Festyn parafialny w Głuchowie - fot.: UG Kawęczyn
fot.: UG Kawęczyn 

Skoki w workach, kręcenie hula hop, piłkarskie zmagania i turniej wiedzy o parafii – jednym słowem świetna zabawa i mnóstwo atrakcji czekało na wszystkich, którzy w niedzielę, 15 maja wybrali się na festyn parafialny zorganizowany w Głuchowie.

Obchody święta patrona głuchowskiej parafii św. Macieja Apostoła, rozpoczęły się sumą odpustową o godz. 12. Potem na wszystkich czekała wspólna zabawa na placu przed świątynią: atrakcje dla dzieci, część gastronomiczna oraz muzyka na żywo w wykonaniu zespołu AMIGOS.

reklama

Jednym z punktów festynu w była licytacja ikony Świętego Macieja. Za 1600 złotych kupili ją Jarosław Pasik i Adrian Kwinciak. Ikona trafi do wnętrza kościoła w Głuchowie.

Wśród nagród wręczanych uczestnikom festynu znalazła się hulajnoga ufundowana przez wójta gminy Kawęczyn Jana Nowaka. Słoneczna pogoda, wspaniała atmosfera i uśmiechnięte buzie najmłodszych – festyn w Głuchowie z pewnością można uznać za udany.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Rzemieślnicy prezentowali swoje wyroby. III...

Rzemieślnicy prezentowali swoje wyroby. III Jarmark...

20 czerw.
Powitali lato w słowiańskim klimacie. Wspólna...

Powitali lato w słowiańskim klimacie. Wspólna...

19 czerw.
Powitaj z nami lato w słowiańskim klimacie....

Powitaj z nami lato w słowiańskim klimacie....

15 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama