środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Latające kalosze, magiczne sztuczki i zimny prysznic. Piknik rodzinny na Grabieńcu

Latające kalosze, magiczne sztuczki i zimny prysznic. Piknik rodzinny na Grabieńcu
 

Nikt kto sobotnie popołudnie postanowił spędzić na Pikniku Rodzinnym na Grabieńcu, nie mógł narzekać na nudę. Pokaz umiejętności iluzjonisty zaciekawił najmłodszych, którzy zachodzili w głowę jakim cudem wyciąga on z pustej torebki ciągle nowe kwiaty. Dużym zainteresowaniem cieszył się też kącik ziołowego rękodzieła. A tych którzy narzekali na upał i duchotę, ugasili druhowie z OSP Cisew, którzy nie żałowali wody ze strażackiego węża.

Impreza miała zintegrować lokalną społeczność i dostarczyć wiele zabawy, szczególnie najmłodszym mieszkańcom miejscowości. Organizatorów bardzo ucieszył więc fakt, że sporo dzieciaków wzięło udział w konkursach i zorganizowanych atrakcjach. A tych nie brakowało. Gwoździem programu był niewątpliwie występ iluzjonisty. Marcin Bieńko dosłownie zaczarował swoją publiczność i wywołał niejedną dyskusję. Jak on to robi…

reklama

Sołtyska Grabieńca Wiesława Kowalczyk, doglądała dobrych humorów gości, a członkowie Stowarzyszenia Grabieniec Razem zadbali o to, aby nikomu niczego nie brakowało. A kiedy zrobiło się naprawdę gorąco, nadjechali swoim bojowym wozem strażacy z OSP Cisew, którzy najpierw pozwolili wszystkim ciekawskim zajrzeć do środka, a potem skutecznie schłodzili całe rozgrzane towarzystwo.

Udana impreza to zasługa znakomitej współpracy między radnym Grabieńca, Michałem Kocikiem, radą sołecką z sołtyską Wiesią Kowalczyk na czele oraz prężnie działającym Stowarzyszeniem Grabieniec Razem. Do zobaczenia za rok ;)

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Podobne artykuły

Zrób to sama! Świąteczne warsztaty wiankowe na...

Zrób to sama! Świąteczne warsztaty wiankowe na...

23 list.
Słyszałaś o Kręgach Kobiet? Są bliżej niż...

Słyszałaś o Kręgach Kobiet? Są bliżej niż myślisz!...

12 list.
Świetna zabawa pomimo deszczu. Przerażająco...

Świetna zabawa pomimo deszczu. Przerażająco udany...

24 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama