czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

13°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Głosujemy na nasze dziewczyny! Rusza kolejna edycja Miss Wielkopolski

Głosujemy na nasze dziewczyny! Rusza kolejna edycja Miss Wielkopolski - fot. facebook.com/misswojwielkopolskiego
fot. facebook.com/misswojwielkopolskiego 

O tym, że dziewczyny z powiatu tureckiego są najpiękniejsze, dobrze wiemy. Aleksandra Jafra, Marysia Rozmus i Nikola Klimaszewska biorą udział w tegorocznym konkursie Miss Wielkopolski, którego półfinał odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Jeszcze przez kilka dni macie więc szansę zagłosować na nasze kandydatki!

Półfinał wyborów Miss Nastolatek i Miss Województwa Wielkopolskiego 2022, w którym ponad 160 uczestniczek będzie walczyć o awans do finału, odbędzie się w niedzielę, 4 września, w Tarnowie Podgórnym k. Poznania.

reklama

Do konkursu na Miss Wielkopolski przystąpiły 22-letnia Aleksandra Jafra z Turku i 19-letnia Nikola Klimaszewska z Władysławowa. 17-letnia Marysia Rozmus z Turku bierze udział w konkursie na Miss Nastolatek.

Aleksandra Jafra jest świeżo upieczoną absolwentką kierunku „Zarządzanie w marketingu”, który ukończyła w Toruniu. Interesuje się modą i zdrowym trybem życia, uwielbia jazdę na rolkach, długie spacery i gotowanie.

Nikola Klimaszewska w tym roku zakończyła naukę w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Turku. Od października będzie studiować pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej hobby to makijaż i w tym kierunku również ma zamiar się rozwijać.

Marysia Rozmus uczęszcza do klasy biologiczno-chemiczno-matematycznej w turkowskim Ogólniaku. Po maturze wybiera się na studia medyczne. Uwielbia podróżować i poledance, który intensywnie trenuje.

reklama

Głosowanie za pomocą sms trwa do soboty, 3 września, do godz. 20:00.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

fot. facebook.com/misswojwielkopolskiego2
fot. facebook.com/misswojwielkopolskiego3
fot. facebook.com/misswojwielkopolskiego4

Podobne artykuły

Miss Nastolatek Poznania 2021 to Nikola Kulig z...

Miss Nastolatek Poznania 2021 to Nikola Kulig z...

31 mrz.
Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w...

Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w finale...

24-09-2020
Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

20-03-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama