poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss Wielkopolski 2022

Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss Wielkopolski 2022 - foto Robert Kobyliński
foto Robert Kobyliński 

Trzy piękne dziewczyny z powiatu tureckiego wezmą udział w Gali Finałowej najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w Wielkopolsce - Miss Nastolatek i Miss Województwa Wielkopolskiego 2022. Już w niedzielę, 2 października, w Tarnowie Podgórnym poznamy najpiękniejsze mieszkanki Wielkopolski, które będą reprezentować województwo w Narodowym Konkursie Piękna Polska Miss już na koniec października!

Półfinał konkursy miał miejsce na początku września. Wtedy pisaliśmy o trzech kandydatkach z powiatu tureckiego. Wszystkim udało się wejść do finału! 22-letnia Aleksandra Jafra z Turku i 19-letnia Nikola Klimaszewska z Władysławowa biorą udział w konkursu na Miss Wielkopolski, 17-letnia Marysia Rozmus z Turku ubiega się o tytuł Miss Nastolatek.

reklama

O koronę Miss Wielkopolski walczy w tej chwili 40 kandydatek, 28 finalistek pretenduje do tytułu Miss Nastolatek. W konkursie zostanie również przyznany tytuł Miss Studentek Woj. Wielkopolskiego i tradycyjnie Miss Poznania. Podczas gali nie zabraknie akcentów muzycznych. Wystąpi Agnieszka KOVA Kowalczyk oraz Gabriel Fleszar, którego utwory "Kroplą deszczu", "Bilet do nieba" czy "Kto Panem kto sługą" zna cała Polska.

Wszystkie uczestniczki można poznać na oficjalnych zdjęciach przygotowanych przed finałem. W kanałach social media i stronie internetowej konkursu trwa również głosowanie na Miss Internautów, a zdobywczyni tego tytułu otrzyma przepust do TOP10 oraz awans do ćwierćfinału ogólnopolskiego. Zdjęcia zostały wykonane przez Kamila Hadyńskiego w Picbox studio w Poznaniu. Za makijaże uczestniczek odpowiadały uczennice Beauty Art - szkoły wizażu Beaty Małachowskiej, natomiast kreacje zagwarantowały firmy Mari Mari Poland oraz Sidro Store.

Przypomnijmy profile naszych kandydatek:

  • Aleksandra Jafra jest świeżo upieczoną absolwentką kierunku „Zarządzanie w marketingu”, który ukończyła w Toruniu. Interesuje się modą i zdrowym trybem życia, uwielbia jazdę na rolkach, długie spacery i gotowanie.

    reklama
  • Nikola Klimaszewska w tym roku zakończyła naukę w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Turku. Od października będzie studiować pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej hobby to makijaż i w tym kierunku również ma zamiar się rozwijać.

  • Marysia Rozmus uczęszcza do klasy biologiczno-chemiczno-matematycznej w turkowskim Ogólniaku. Po maturze wybiera się na studia medyczne. Uwielbia podróżować i poledance, który intensywnie trenuje.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

foto Robert Kobyliński2
foto Robert Kobyliński3
foto Robert Kobyliński4
foto Robert Kobyliński5

Podobne artykuły

Nikola Klimaszewska z Władysławowa jedną z...

Nikola Klimaszewska z Władysławowa jedną z...

3 paźd.
Głosujemy na nasze dziewczyny! Rusza kolejna...

Głosujemy na nasze dziewczyny! Rusza kolejna edycja...

1 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama