Jubileusz miłości w gminie Kawęczyn. 14 par świętowało Złote, Diamentowe i Żelazne Gody

W środę, 12 lutego, w gminie Kawęczyn odbyła się niezwykła uroczystość, podczas której uczczono małżeństwa obchodzące Złote, Diamentowe i Żelazne Gody. W tegorocznych obchodach wzięło udział 14 par, które wspólnie przeżyły 50, 60 i 65 lat małżeństwa. Spotkanie stało się okazją do wzruszających wspomnień, refleksji nad wieloletnią drogą oraz radosnego świętowania.
Medale i gratulacje dla małżeństw z wieloletnim stażem z gminy Kawęczyn
Podczas oficjalnej części wydarzenia Wójt Gminy Kawęczyn Jan Gruca, w obecności przedstawicieli samorządu, wręczył jubilatom medale nadane przez Prezydenta RP, kwiaty oraz pamiątkowe upominki. Był to symboliczny wyraz uznania za lata wspólnego życia, wzajemnego wsparcia i budowania rodzinnych więzi.
Po oficjalnych gratulacjach przyszedł czas na rozmowy przy wspólnym stole, dzielenie się wspomnieniami i radosne świętowanie. Nie zabrakło uśmiechów, ciepłych słów oraz historii, które dowodzą, że prawdziwa miłość potrafi przetrwać próbę czasu.
Czy recepta na udane małżeństwo istnieje?
Obchody jubileuszy małżeńskich w gminie Kawęczyn to nie tylko piękna tradycja, ale także dowód na to, że miłość, wzajemny szacunek i zrozumienie to fundamenty trwałego związku. – Serdecznie gratuluję wszystkim jubilatom! Niech Wasza miłość dalej rozkwita! – podsumował wójt Jan Gruca.
źródło: UG Kawęczyn / fot. UG Kawęczyn
