Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Skęczniew: Jasełka Bożonarodzeniowe

Skęczniew: Jasełka Bożonarodzeniowe
 

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia br. w kościele parafialnym pod wezwaniem Trójcy Świętej w Skęczniewie uczniowie z Zespołu - Szkolno Przedszkolnego w Piekarach wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. Przedstawienie odbyło się w przepięknej scenerii nawiązującej do hasła liturgicznego 2011 roku „Kościół jest naszym domem".

Dekorację kościoła z niezwykłą starannością wykonali mieszkańcy Skęczniewa. Cała dekoracja, stroje i oprawa muzyczna dodawały uroku grze młodych aktorów, którzy przygotowali barwne widowisko ukazujące historię narodzenia Syna Bożego. Parafianie zgromadzeni w świątyni z zachwytem patrzyli na młodych aktorów. Ich zaangażowanie i aktorskie wykonanie pozwoliło zgromadzonym wczuć się w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

reklama

Źródło: dobra24.pl

Podobne artykuły

Festyny na zakończenie wakacji. Dzieci bawiły...

Festyny na zakończenie wakacji. Dzieci bawiły się na...

02-09-2017
Mieszkańcy Spółdzielców i Młodych będą walczyć...

Mieszkańcy Spółdzielców i Młodych będą walczyć o...

30-03-2017
Oto nowe stroje Tura

Oto nowe stroje Tura

07-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama