czwartek 03 grudnia 2020

Hilarego, Franciszki, Ksawery

reklama

XX finał WOŚP w Malanowie

XX finał WOŚP w Malanowie - Źródło: www.malanow.pl
Źródło: www.malanow.pl 

W kolejny finał akcji Jurka Owsiaka włączy się ponownie Malanów. W czasie wydarzenia, które rozpocznie się w niedzielę o godz. 16:00 nie zabraknie muzycznych występów i emocjonujących licytacji.

XX finał WOŚP w Malanowie gościć będzie miejscowa sala OSP. Tego dnia warto zapomnieć o „wężu w kieszeni” i wspomóc szczytną akcję. Hitem licytacji będzie niewątpliwie piłka drużyny GROM Malanów z autografem Zbigniewa Bońka. Ponadto powalczyć będzie można min. o tort, pluszowe serce, gadżety WOŚP i inne atrakcyjne "fanty". Rzecz jasna XX Finał nie obejdzie się bez wystepów artystycznych.

reklama

Na XX finał WOŚP zapraszają: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Malanowie, Urząd Gminy w Malanowie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Malanowie.

AW
Źródło: www.malanow.pl 

Podobne artykuły

Laury dla dzieci z Dobrej

Laury dla dzieci z Dobrej

14-04-2016
Noc detektywów w Gminnej Bibliotece Publicznej...

Noc detektywów w Gminnej Bibliotece Publicznej w...

16-10-2014

"Magia słów" z Dariuszem Rekoszem

02-10-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama