Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

20°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Ugrali WOŚP-owy rekord

Malanów: Ugrali WOŚP-owy rekord - Źródło: www.gckis.malanow.pl
Źródło: www.gckis.malanow.pl 

W miniony weekend całą Polskę ogarnęło pozytywne zamieszanie, związane z XX Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji przyłączył się również Malanów, a tamtejszy sztab zebrał ponad 8 tysięcy złotych.

Nad przygotowaniem XX Finału WOŚP w Malanowie czuwało ponad 20 wolontariuszy. Osoby z charakterystycznymi orkiestrowymi puszkami można było spotkać na ulicach Malanowa, jak również w Dziadowicach czy Przespolewie. W szczytnych działaniach uczestniczyli min. malanowscy urzędnicy, siatkarze czy druhowie OSP.

reklama

Finałowy koncert gościła miejscowa sala OSP. Tam nie mogło obyć się bez emocjonujących licytacji, które poprowadzili Jacek Erkiert i Łukasz Jasiak. Hitem licytacji były niewątpliwie piłka drużyny GROM Malanów, którą wylicytowała Dominika Kubacka za kwotę 500 zł, a także "futbolówka" z autografem Zbigniewa Bońka. Tę za 450 wywalczył sam Wójt. Gerard Krzeszewski wylicytował ponadto tort, którym obczęstowana została publiczność. Podczas aukcji udało się zlicytować wszystkie gadżety uzyskując kwotę 3 000 zł. Łącznie malanowski sztab zasili konto WOŚP kwotą  8177,73 zł, pobijając tym samym swój mały rekord.

Organizatorami XX Finału WOŚP w Malanowie były: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Malanowie, Urząd Gminy w Malanowie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie i Gminna Biblioteka Publiczna w Malanowie.

AW
Źródło: www.malanow.pl

Podobne artykuły

Laury dla dzieci z Dobrej

Laury dla dzieci z Dobrej

14-04-2016
Zarząd OSP Małoszyna wybrany. W planach więcej...

Zarząd OSP Małoszyna wybrany. W planach więcej...

05-04-2016
Adoracja OSP Janiszew przy  Grobie  Pańskim

Adoracja OSP Janiszew przy Grobie Pańskim

29-03-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama