piątek 25 czerwca 2021

Łucji, Witolda, Wilhelma

17°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Bal karnawałowy klas 0-III w ZSP w Dobrej

Bal karnawałowy klas 0-III w ZSP w Dobrej - Źródło: www.dobra24.pl
Źródło: www.dobra24.pl 

28 stycznia 2012 r. w ZSP w Dobrej odbył się bal karnawałowy klas 0-III. Chętnych do zabawy nie brakowało. Pięknie przystrojona sala gimnastyczna jak zwykle pękała w szwach. Wśród pląsających par i wirujących kółeczek trudno było rozpoznać uczniów naszej szkoły, ponieważ niemal wszyscy uczestnicy balu wcielili się w postacie swoich ulubionych bajek, filmów i książek.

Nie zabrakło więc wróżek, księżniczek, elfów, kowbojów, smerfów oraz rogatych diabełków. Pojawił się też sam Harry Potter w towarzystwie rudowłosej Pipi, smoka, Batmana i Spidermana. Nad zdrowiem bawiących się czuwała niestrudzona pielęgniarka, czyli siostra Sandra.

reklama

Wesołe pląsy urozmaicone były śmiesznymi konkurencjami dla najmłodszych. Uczestnikom szczególnie podobały się zabawy pod tajemniczymi nazwami: "Nakarm księżniczkę", "Kwiatek dla królewny", "Czapka-niewidka" czy "Porządki w zamku". Najwięcej jednak śmiechu wzbudziły "balonowe konkursy": "Taniec z balonem", "Podwójny balon" oraz "Wystrzałowa zabawa".

Dla wszystkich uczestników strudzonych pląsami rodzice przygotowali pyszny poczęstunek. Kulminacyjnym punktem zabawy był wspólny taniec uczniów i ich pań w rytmie popularnej melodii "Kaczuszki". Bal udał się znakomicie, a dzieci już obmyślają kostiumy na następną choinkę.

Fantastyczną zabawę najmłodszym uczniom naszej szkoły zorganizowały i przeprowadziły wychowawczynie klas III: p. Małgorzata Błażełek i Iwona Śmieja oraz p. Małgorzata Karpińska.

reklama

Źródło: www.dobra24.pl

Podobne artykuły

Sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 5 po...

Sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 5 po...

11-09-2019
Turek: Zabójczy strzał padł z parabellum

Turek: Zabójczy strzał padł z parabellum

22-03-2017
Turek: 48-latek nie żyje. Strzał z pistoletu...

Turek: 48-latek nie żyje. Strzał z pistoletu był...

21-03-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama