czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Brudzew: Wyróżnienie dla zespołu teatralnego

Brudzew: Wyróżnienie dla zespołu teatralnego - Źródło: www.brudzew.pl
Źródło: www.brudzew.pl 

Już trzeci raz zespół teatralny ze szkoły Podstawowej w Koźminie z filią w Krwonach otrzymał wyróżnienie na Konfrontacjach Teatrów Dziecięcych w Dobrej.

W tym roku zespół zaprezentował przedstawienie „Legenda o Smoku Wawelskim”. Dzieci zagrały swoje role w wersji polskiej i angielskiej. Spektakl przygotowały pod kierunkiem nauczycieli Magdaleny Kałużnej, Agnieszki Klimczak i Urszuli Kaniewskiej.

reklama

Na tegorocznych XXXIV Konfrontacjach występowało 18 zespołów teatralnych reprezentujących szkoły podstawowe i ośrodki kultury w regionie konińskim. Jury przyznało zespołowi ze szkoły w Koźminie wyróżnienie oraz nagrodę pieniężną ufundowaną przez Gminę Dobra oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

Nagrodę wręczył uczniom i opiekunom Burmistrz Gminy Miejskiej Dobra Andrzej Piątkowski oraz wicestarosta Powiatu Tureckiego Władysław Karski.

Źródło: www.brudzew.pl

Podobne artykuły

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24-07-2020
Uczniowie przygotowali przedstawienie dla babci...

Uczniowie przygotowali przedstawienie dla babci i...

23-01-2020
Przedszkolaki z przedstawieniem dla swoich...

Przedszkolaki z przedstawieniem dla swoich babci i...

21-01-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama