piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wyszyna: Pierwszy dzwonek przywitał nas, do szkoły już czas

Wyszyna: Pierwszy dzwonek przywitał nas, do szkoły już czas  - Foto: Beata Śliwka
Foto: Beata Śliwka  

Wakacje już minęły, więc czas wracać do szkoły. 3 września był dniem rozpoczęcia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Wyszynie.

W uroczystości wieli udział zaproszeni goście w osobach proboszcza księdza Mieczysława Piotrowskiego oraz sekretarza  gminy Tomasza Rajczyka oraz radni gminy. Był poczet sztandarowy i hymn narodowy, a dyrektor szkoły Joanna Sosińska przywitała gości, nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły, uczniów, maluchów i przedszkolaków, którzy pierwszy raz przekroczyli progi szkoły w Wyszynie. Ważnym punktem wydarzenia było poświęcenie i uroczyste otwarcie boiska. Szkoła Podstawowa przy dobrej współpracy z Gimnazjum Społecznym w Wyszynie, pod dyrektorstwem pani Barbary Jesiołowskiej realizuje zadnia, by poprawić i ulepszać sprawność fizyczną, czego dowodem jest właśnie wspomniane boisko. Dzień 3 września był słoneczny i uroczysty, uśmiechnięci i wypoczęci uczniowie wrócili do klas i swych wychowawców. Życzymy im, aby cały nowy rok szkolny był tak radosny i miły jak jego start.        

reklama

Pierwszy dzwonek nas wita
atmosfera w szkole w Wyszynie  znakomita
rok szkolny 2012 2013 zaczynamy 
wakacje są już wspomnieniami.

Notatka: Andrzej  Burszewski
Foto: Beata Śliwka 

Podobne artykuły

Nowa siedziba Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy...

Nowa siedziba Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy...

19 lt.
Gotowi na trampoliny? TuriaPark już otwarty!

Gotowi na trampoliny? TuriaPark już otwarty!

21-09-2020
Blisko 310 tys. zł przeznaczone na remont...

Blisko 310 tys. zł przeznaczone na remont świetlicy...

25-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama