Dni Turku i Gminy Turek już za 5 dni!

wtorek 03 sierpnia 2021

Augustyna, Kamelii, Lidii

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

W niedzielę w Kaczkach obejrzysz maszyny i kupisz rośliny

W niedzielę w Kaczkach obejrzysz maszyny i kupisz rośliny
 

Nie ważne, czy zajmujemy się rolnictwem, pasjonujemy uprawą roślin, a może chcemy zapewnić nieco rozrywki naszym dzieciom - w przypadku każdej z tych ewentualności warto w dniu 12 maja odwiedzić Kaczki Średnie. Wówczas odbędzie się tam Wystawa Rolniczo-Ogrodnicza, a towarzyszyć jej będzie Powiatowy Piknik Przyrodniczy.

Od kilku już lat Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego organizuje w maju imprezy plenerowe, przyciągające mieszkańców powiatu tureckiego (i nie tylko). Także i w tym roku działania te będą miały swą kontynuację. Niedzielna podwójna impreza rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz. 16:00.

reklama

Wydarzenie w Kaczkach Średnich łączyć będzie w sobie nie elementy przedsięwzięcia branżowego i prawdziwego show. Goście eventu – w czasie którego odbędzie się np. zlot motocyklistów – zobaczą Tractor Show, rzucą okiem na wystawę maszyn i pojazdów rolniczych, a także odwiedzą kiermasz ogrodniczy. Warto także pamiętać o specjalnym panelu tematycznym, poświęconym odnawialnym źródłom energii. Sporą ilość atrakcji przewidziano także dla dzieci, z kolei gimnazjaliści zastanawiający się nad wyborem szkoły średniej będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną ZSR CKP.

AW
Fot. ED / MD

Podobne artykuły

Ogólnopolska kampania antynarkotykowa...

Ogólnopolska kampania antynarkotykowa "Narkotyki i...

03-04-2019
Darcie pierza w Bibiannie już w ten weekend!

Darcie pierza w Bibiannie już w ten weekend!

17-11-2017
Walczyli o uwagę gimnazjalisty. II Targi...

Walczyli o uwagę gimnazjalisty. II Targi edukacyjne

14-04-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama