poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Siła orkiestr dętych Powiatu Tureckiego

Siła orkiestr dętych Powiatu Tureckiego
 

Tegoroczny XV Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych OSP rozpoczął się przemarszem oraz wspólnym wykonaniem przez muzyków najbardziej znanej polskiej piosenki o orkiestrach dętych Haliny Kunickiej.

Podczas przeglądu sześć zespołów prowadzonych przez kapelmistrzów o dwóch nazwiskach: Kujawa i Grzelak zagrało po trzy utwory. Swoje umiejętności publiczności w Słodkowie zaprezentowali członkowie: Orkiestry Dętej GOK w Przykonie, Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Władysławów, Orkiestry Dętej przy OSP w Tokarach, Orkiestry Dętej przy OSP w Brudzewie, Orkiestry Dętej OSP Turek i Orkiestry Dętej Dobra-Żeronice.

reklama

Na zakończenie imprezy Wicestarosta Władysław Karski i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP w Turku Grzegorz Ciesielski wręczyli podziękowania oraz nagrody dla wszystkich orkiestr.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Dofinansowania na strażackie...

Listy do redakcji: Dofinansowania na strażackie wozy...

30 kw.
Warsztaty z pożarów wewnętrznych dla jednostek...

Warsztaty z pożarów wewnętrznych dla jednostek OSP KSRG

10 lt.
Strażacy ochotnicy podsumowali 2019 rok podczas...

Strażacy ochotnicy podsumowali 2019 rok podczas...

11 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama