środa 28 września 2022

Libuszy, Wacławy, Wacława

6°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Czyste powietrze zaczyna się w Twoim domu

Czyste powietrze zaczyna się w Twoim domu
 

Już 15 czerwca rusza nabór wniosków na dofinasowanie wymiany pieca na niskoemisyjne źródło ciepła. Zadbaj o komfort i czyste powietrze razem z Immergas, skorzystaj z lokalnej dotacji na wymianę źródła ciepła.

Wychodząc naprzeciw trendom, wymogom rynku i uwarunkowaniom prawnym, firma Immergas – czołowy producent branży grzewczej, oferuje pełną gamę gotowych rozwiązań w zakresie modernizacji lub wykonania nowoczesnych instalacji grzewczych, spełniających wymogi programu rządowego Czyste Powietrze oraz wpisujących się w założenia programu ogłoszonego w Turku na wymianę źródła ciepła.

reklama

Immergas posiada w swojej ofercie szeroką gamę kotłów kondensacyjnych spełniający wymagania klasy efektywności energetycznej minimum A oraz najnowszej generacji pompy ciepła z klasą energetyczną A+.

Kotły kondensacyjne:

Pompy ciepła:

- Victrix Tera
- Victrix Omnia
- Victrix EXA ErP
- Victrix TT ErP
- Victrix Maior TT ErP
- Victrix Zeus 26 2 ErP
- Victrix Zeus Superior ErP
- Hercules Condensing
- Hercules Solar

reklama

- Audax – pompa ciepła powietrze-woda typu monoblock

- Magis Pro - pompa ciepła powietrze-woda typu split

- Magis Combo – hybrydowe połączenie kotła kondensacyjnego i pompy ciepła w jednym urządzeniu

 

Oferta Immergas to również panele solarne i fotowoltaiczne oraz szeroki asortyment akcesoriów dodatkowych, czyli wszystko, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego dla domów, mieszkań i obiektów. Do produkcji urządzeń grzewczych Immergas wykorzystuje najnowsze, światowe technologie oraz ponad 55-letnie doświadczenie w branży grzewczej. Kotły kondensacyjne, pompy ciepła czy panele fotowoltaiczne Immergas są oszczędne, ekologiczne i wydajne. Nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery, które zanieczyszczają powietrze i powodują powstawanie szkodliwego smogu.

   

Odkryj nowoczesne rozwiązania grzewcze, które z łatwością pokryją aktualne zapotrzebowanie na ogrzewanie domu i ciepłą wodę użytkową (c.o. i c.w.u.), a jednocześnie pomogą Ci zatroszczyć się o?środowisko naturalne. Inwestycja w renowację istniejącej instalacji w oparciu o nowoczesne technologie tj.: gazowe kotły kondensacyjne, pompy ciepła i urządzenia hybrydowe, pozwoli na zredukowanie kosztów ogrzewania domu oraz podgrzewu wody użytkowej, a?także poprawi komfort i?bezpieczeństwo domowników.

Zapoznaj się z pełną ofertą firmy Immergas na www.immergas.pl

   

Jeśli chcesz skorzystać z programu, a nie wiesz, jakie urządzenie będzie najlepsze dla Twojego domu, kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w zakupie zapewni oficjalny dystrybutor Immergas:

Armatura Kozłowski
ul. Dąbrowskiego 3
62-700 Turek
tel. 533 428 240
www.armatura24.pl

Hydra Grupa SBS
ul. Kolska Szosa 23
62-700 Turek
tel. 604 563 875/604 195 606
www.hydra.com.pl

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5

Podobne artykuły

Czyste powietrze czy brudne sumienia?

Czyste powietrze czy brudne sumienia?

7 wrz.
250 tysięcy na rozwój cyfrowy i poprawę...

250 tysięcy na rozwój cyfrowy i poprawę...

11 sierp.
Program

Program "Czyste Powietrze". Osiem gmin z powiatu...

13 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama