poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Pompy ciepła Immergas - technologia w zgodzie z naturą

Pompy ciepła Immergas - technologia w zgodzie z naturą
 

Wychodząc naprzeciw trendom, wymogom rynku i uwarunkowaniom prawnym, firma Immergas – czołowy producent branży grzewczej, oferuje pełną gamę gotowych rozwiązań w zakresie modernizacji lub wykonania nowoczesnych instalacji grzewczych, spełniających wymogi programu rządowego Czyste Powietrze oraz wpisujących się w założenia programu ogłoszonego w Turku na wymianę źródła ciepła.

Firma Immergas oferuje 3 rodziny pomp ciepła, zarówno do ogrzewania i chłodzenia budynków, jak i produkcji ciepłej wody użytkowej:

reklama

oraz pompy ciepła ściśle dedykowane do produkcji ciepłej wody użytkowej

reklama

Inteligentne rozwiązania hybrydowe

Magis Combo to tzw. hybryda: pompa ciepła powietrze-woda typu split występująca w trzech wersjach mocy: 5, 8 oraz 10 kW zintegrowana z gazowym kotłem kondensacyjnym o mocy 27,0 kW na potrzeby c.w.u. oraz 24,0 kW dla c.o.

Magis Combo występuje w 2 wersjach:

  • dwufunkcyjnej (Magis Combo),

  • jednofunkcyjnej (Magis Combo Plus) z możliwością podłączenia zasobnika c.w.u.

Pompa ciepła, dzięki zastosowaniu technologii inwentorowej, pozwala na modulację wytworzonej mocy grzewczej, umożliwiając pokrycie zapotrzebowania na ciepło budynku. Zastosowany wewnątrz urządzenia kocioł kondensacyjny uzupełnia braki mocy pompy ciepła spowodowane spadkiem temperatury powietrza zewnętrznego.

Magis Pro

Magis Pro to pompa ciepła typu split, w której dodatkowym źródłem zasilania może być grzałka elektryczna zamontowana w jednostce wewnętrznej o mocy 3kW, wspomagająca pracę pompy ciepła w przypadku ujemnych temperatur powietrza zewnętrznego. Magis Pro występuje w 3 wersjach mocy: 5, 8 oraz 10 kW. Użytkowników ceniących sobie kontrolę nad systemem ogrzewania domu z poziomu smartphona ucieszy z pewnością fakt przystosowania Magis Pro do współpracy z aplikacją mobilną Dominus.

 

Audax

Pompy ciepła Audax to urządzenia typu „monoblok”, a więc te, w których całość układu chłodniczego i hydraulicznego umieszczona jest w jednej obudowie, montowanej na zewnątrz budynków. Są to urządzenia, które ze względu na szeroką gamę oferowanych mocy grzewczych (6, 8, 12, 16, 18, 21 kW) znajdą zastosowanie nie tylko w domach mieszkalnych, lecz również w obiektach przemysłowych. Automatyka pompy ciepła Audax pozwala na integrację z dodatkowym źródłem ciepła wspomagającym pracę urządzenia w przypadku niskich temperatur powietrza zewnętrznego.

Pompy ciepła do C.W.U - Immerwater

IMMERWATER to podgrzewacz wody użytkowej, przystosowany do montażu w pozycji stojącej. Występuje w dwóch wersjach: z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. o pojemności 190 lub 300 litrów. Pompa IMMERWATER może zarówno zasysać, jak i odprowadzać powietrze bezpośrednio do pomieszczenia, w którym jest zainstalowana. „Zużyte” powietrze może zostać wykorzystane do chłodzenia budynku podczas upałów, przy zastosowaniu specjalnego przyłącza kierunkowego. W zbiorniku pomp ciepła Immerwater została zainstalowana dodatkowa wężownica umożliwiająca współpracę pompy z dodatkowym źródłem ciepła (na przykład z instalacją solarną), jak również grzałka elektryczna wspomagająca pracę urządzenia w przypadku ujemnych temperatur powietrza zewnętrznego.

Pompa ciepła to rozwiązanie z dużym potencjałem. Jest najtańszym w eksploatacji sposobem ogrzewania domu, pozwala znacznie zmniejszyć emisję CO2, ponadto może spełniać bardzo wiele funkcji, potrafi zarówno grzać, chłodzić, jak i wytwarzać c.w.u. Dobrze dobrana i zainstalowana pompa ciepła jest urządzeniem właściwie bezobsługowym.

Zapoznaj się z pełną ofertą firmy Immergas na www.immergas.pl

Jeśli chcesz skorzystać z programu, a nie wiesz, jakie urządzenie będzie najlepsze dla Twojego domu, kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w zakupie zapewni oficjalny dystrybutor Immergas:

Armatura Kozłowski
ul. Dąbrowskiego 3
62-700 Turek
tel. 533 428 240
www.armatura24.pl

Hydra Centrum Grzewcze i Sanitarne
ul. Kolska Szosa 23
62-700 Turek
tel. 604 563 875, 604 195 606
www.hydra.com.pl

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6

Podobne artykuły

Czyste powietrze czy brudne sumienia?

Czyste powietrze czy brudne sumienia?

7 wrz.
250 tysięcy na rozwój cyfrowy i poprawę...

250 tysięcy na rozwój cyfrowy i poprawę...

11 sierp.
Program

Program "Czyste Powietrze". Osiem gmin z powiatu...

13 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama