czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

16°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy solenizanta!

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy solenizanta!
 

Prezent na urodziny powinien być dobrze przemyślany, trafiać w gusta solenizanta, aby sprawić mu prawdziwą satysfakcję, ale też przekazać Twój stosunek osobisty do osoby, która świętuje urodziny. Poznaj podpowiedzi i inspiracje dla wyjątkowych prezentów na urodziny, które trafią w samo sedno i dodadzą niezwykłości temu szczególnemu dniu w roku.

Urodziny - prezent

reklama

Urodziny można zorganizować w niewielkim gronie przyjaciół. Można też wyprawić wielką, huczną imprezę przewidzianą do wielu gości. Nieważne na jaki styl celebracji urodzin się zdecydujemy, zawsze będzie wspólny mianownik - prezent na urodziny.

Gdy naprawdę chcesz się wyróżnić ze swoim prezentem, ofiarować drogiej ci osobie coś szczególnego, podkreślającego twoje zaangażowanie emocjonalne i szacunek, unikaj nudnych, konwencjonalnych zachowań. Wyjątkowy prezent na urodziny - przedstawimy pomysły, które prawdopodobnie nie przyszły ci na myśl, a które zmienią diametralnie całą sytuację przez swoją nadzwyczajność.

reklama

Prezent na urodziny dla bliskiej osoby - pomyślmy o czymś wyjątkowym

Dobierz prezent na urodziny dla bliskiej osoby - zastąp zwykły prezent wyjątkowym przeżyciem! Tak, przeżyciem właśnie, ponieważ wręczenie rzeczy, którą można posiadać zwykle jest jedynie czymś użytkowym, a przeżycia to samo centrum naszego ja.

Co powie solenizant na masaż czekoladowy? To bardzo wyszukana forma prezentu, który zapewnia przeżycia niespotykane na co dzień. Więcej. Zaproponuj wspaniały lot widokowy awionetką nad miastem, posadź solenizanta za kierownicą czerwonego Ferrari, zaoferuj możliwość przebywania w przestrzeni wirtualnej lub zaproś pod wodę, do nurkowania z przygodami. To tylko drobna część tego, co oferujemy jako prezent, który możesz przekazać osobie obchodzącej urodziny. Znajdziesz u nas znacznie więcej możliwości.

Prezent urodzinowy, którego się nie zapomina

Otóż o pamięć właśnie chodzi. O stworzenie wspomnienia, które jeszcze długo będzie żywe. Vouchery do wspaniałych restauracji, na degustację najlepszych win, albo podarowanie czasu spędzonego na profesjonalnej nauce jazdy konnej w dobrej stadninie - Twój wybór oferowanych przez nas atrakcji zawsze będzie trafiony. Jeżeli solenizant jest zainteresowany sztuką, odpowiedni może być dla niego warsztat ceramiki artystycznej. Gdy znasz jego zamiłowanie do silnych emocji, wtedy pływanie skuterem wodnym lub skok na spadochronie z wysokości kilku tysięcy metrów będzie w sam raz. A może solenizantem jest dyskretna kobieta? Podaruj jej profesjonalny kurs makijażu, z którego nauczy się tajników sztuki zdobienia twarzy lub niezapomniany wieczór w romantycznej restauracji. Nasze propozycje są bardzo zróżnicowane, dla każdego, ale zawsze zawierają element zaskoczenia i wyjątkowości.

Prezent na urodziny nie musi być czymś oklepanym, standardowym wywiązaniem się z obowiązku wręczenia prezentu komuś, kto urodziny obchodzi. Pokazujemy, że jest wiele miejsca na pomysłowość, inwencję, wyjątkowe potraktowanie wyjątkowego dnia urodzin. Nie tylko wskazujemy ekscytujące prezenty, lecz również dostarczamy ich ofertę, wykraczającą daleko poza konwenans, ofertę obliczoną nie na "użyteczny podarunek", ale na prawdziwe wzmożenie przeżyć - pomagamy tworzyć sytuacje specjalne, święta obchodzone z wielkim rozmachem i klasą.

Podobne artykuły

II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

31-01-2020
Promocja na myjni przy stacji paliw Moya

Promocja na myjni przy stacji paliw Moya

16-08-2019
Stacja MOYA w Turku świętuje 4 urodziny

Stacja MOYA w Turku świętuje 4 urodziny

15-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama