poniedziałek 26 września 2022

Cypriana, Justyny, Łucji

9°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Pożyczka na krótki czas? Sprawdź pożyczkę na 60 dni

Pożyczka na krótki czas? Sprawdź pożyczkę na 60 dni
 

Pożyczki pozabankowe na stałe wpisały się w obraz rynku kredytowego, a większość świadczeń dotyczy umów krótkoterminowych. Po spowolnieniu, jakie branża ta zanotowała podczas najostrzejszych lockdownów, od połowy 2021 roku popularność pożyczek wznosi się na niespotykany dotychczas poziom. Odzwierciedleniem zmian jest sytuacja z grudnia 2021 roku, kiedy to przyznano pożyczki na łączną kwotę aż 759 mln zł! Z czego wynika tak błyskawicznie rosnąca popularność pożyczek?

Dlaczego krótkookresowe pożyczki online są tak popularne?

W tym wypadku nie bez znaczenia jest obecna sytuacja ekonomiczna na świecie i w kraju. Rosnąca inflacja i szybujące stopy procentowe skłaniają do poszukiwań alternatywnych źródeł poszerzania domowego budżetu. Wpływ na to mają nie tylko pogarszające się realia materialne, ale również utrata zaufania do banków, a także mało atrakcyjna oferta tych podmiotów. 

reklama

Pożyczkodawcy oferujący krótkoterminowe pożyczki, takie jak pożyczka na 60 dni posiadają jeszcze jedną zaletę — wygodny proces wnioskowania. Istotnym, a często jedynym profilem działalności są pożyczki online udzielane po błyskawicznej weryfikacji. Czas od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy na konto może wynosić zaledwie 15 minut! Dodatkowo do ubiegania się o takie finansowanie wystarczy podanie kilku podstawowych danych osobowych, takich jak: imię, nazwisko, PESEL, seria i nr dowodu osobistego oraz informacje kontaktowe. Ponadto istnieje sposób na nieponoszenie kosztów z tytułu odsetek oraz prowizji.

Pożyczka na 60 dni — czy to się opłaca?

Co poza wygodą ma do zaoferowania krótkoterminowa pożyczka na 60 dni? Po pierwsze stałe koszty i to nie tylko w przypadku tego rozwiązania, ale również w przypadku dłuższej pożyczki na 6 miesięcy. Wysokość raty nie jest uzależniona od wahań stóp procentowych, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich nagły wzrost. Dodatkowym atutem jest także przejrzysta umowa — wszystkie informacje, takie jak: termin spłaty, planowana rata, całkowita kwota spłaty, odsetki, prowizja i RRSO, widoczne są jeszcze przed złożeniem wniosku. Najistotniejsza jest jednak możliwość skorzystania z pożyczki online bez ponoszenia żadnych kosztów.

Pożyczka na 60 dni może zostać przyznana na zasadach niewymagających ponoszenia kosztów. Nowym Klientom niekorzystającym dotąd z usług Feniko przysługuje możliwość wzięcia pożyczki za 0 zł. Wystarczy, że po raz pierwszy zarejestrujesz się na stronie internetowej i niezależnie od wysokości pożyczonej kwoty zwracasz wyłącznie pożyczoną sumę. Bez prowizji, bez odsetek — przekonaj się, jakie to proste!

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Pożyczka online

Pożyczka online

13 wrz.
Czy bezrobotni mogą otrzymać pożyczkę online?

Czy bezrobotni mogą otrzymać pożyczkę online?

9 wrz.
Oszuści namówili mieszkankę powiatu do...

Oszuści namówili mieszkankę powiatu do zaciągnięcia...

7 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama