poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Chcesz zgarnąć premię za założenie konta? Sprawdź ofertę Santander Bank Polska!

Chcesz zgarnąć premię za założenie konta? Sprawdź ofertę Santander Bank Polska!
 

Posiadanie konta osobistego to współczesny standard, bez którego trudno jest wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Konkurencja w sektorze bankowym jest jednak zacięta – każda instytucja chce zdobyć zaufanie klientów oferując coraz atrakcyjniejsze propozycje związane z prowadzeniem konta osobistego. Sprawdź, co oferuje Santander Bank Polska i jak możesz zgarnąć premię za założenie konta!

Na zgarnijpremie dowiesz się wszystkiego o najciekawszych i najbardziej opłacalnych dla klienta propozycjach banków. Wiedziałeś, że możesz otrzymać premię za polecenie konta osobistego znajomym? Santander Bank Polska, tak jak wiele innych placówek w kraju, ma swój własny Program Poleceń. Oznacza to, że jeśli spełnisz warunku Programu, możesz zgarnąć premię w postaci vouchera na kwotę 80 złotych, biletu do kina lub innych nagród. Możliwość skorzystania z Programu Poleceń to nie jedyna zaleta prowadzenia konta w Santanderze. Jeśli planujesz otworzyć konto i nie wiesz na którą z ofert powinieneś się zdecydować – sprawdź, co oferuje Santander Bank Polska!

reklama

Sprawdź najnowsze promocje w Santander Bank Polska!

Coraz ciekawsze propozycje oferowane przez Santander Bank Polska są odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów. Sprawdź aktualne promocje Santander Bank Polska na Zgarnijpremie.pl i ciesz się z korzyści, jakie daje prowadzenie rachunku w tym banku. Brak opłat za prowadzenie konta osobistego to tylko jedna z wielu zalet. Dodatkowym atutem jest możliwość wzięcia udziału w Programie Poleceń i zgarnięcia nagród za polecenie konta znajomym!

Konto Jakie Chcę – bezpłatne konto osobiste w Santanderze

Konto Jakie Chcę oferowane przez Santander Bank Polska plasuje się w czołówce najpopularniejszych kont osobistych. Rachunek w Santanderze, który w przeszłości znany był jako Bank Zachodni BZ WBK, zyskał grono wielbicieli z uwagi na swoją funkcjonalność i intuicyjną obsługę. Aby skorzystać z możliwości prowadzenia konta osobistego całkowicie za darmo, wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję kartą lub BLIKiem w ciągu jednego miesiąca i zapewnić regularne wpływy o wartości przekraczającej 500 złotych.

Konto osobiste. Na co zwracać uwagę przy wyborze?

Konto Godne Polecenia – propozycja dla przedsiębiorców

Konto firmowe znacząco ułatwia sprawowanie kontroli nad przepływem środków i pozwala utrzymać porządek w dokumentacji finansowej. Santander Bank Polska przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców – Konto Godne Polecenia. Prowadzenie konta firmowego w Santanderze jest całkowicie darmowe jeśli tylko wyrazisz zgodę na kontakt marketingowy z bankiem. Za aktywne prowadzenie Konta Godnego Polecenia możesz zgarnąć premię sięgającą nawet 900 złotych! Koniecznie sprawdź aktualne promocje!

reklama

Zgarnij premię w Programie Poleceń Santander Bank Polska!

W Programie Poleceń Santander Bank Polska na premię mogą liczyć zarówno polecający, jak i polecani. Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się w Programie, wygenerować kod polecenia i przekazać go znajomemu.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Czy pieniądze z pożyczki mogą być przelane na...

Czy pieniądze z pożyczki mogą być przelane na konto...

21 list.
Pożyczka online

Pożyczka online

13 wrz.
Czy bezrobotni mogą otrzymać pożyczkę online?

Czy bezrobotni mogą otrzymać pożyczkę online?

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama