niedziela 02 kwietnia 2023

Franciszka, Malwiny, Władysława

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie łączą siły czyniąc dobro!

Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie łączą siły czyniąc dobro!
 

Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie powracają z cyklem badań i konsultacji dla mieszkańców Konina i okolic. Wszystkie te aktywności związane są z inicjatywą Multi Corporation - zarządcy Ferio z grudnia 2022, która ma na celu zbiórkę środków na zakup apteczek dla Ukrainy. Na wszystkich chętnych wesprzeć zbiórkę czekać będą porady i konsultacje, które w ubiegłym roku cieszyły się w Ferio ogromną popularnością.

Już w najbliższy czwartek i piątek w godzinach 15.00 -19.00, w sobotę w godzinach 11.00 - 14.00 oraz w tygodniu kolejnym, od czwartku do soboty (16-18 marca) w tych samych godzinach, Ferio i Akademia Nauk Stosowanych zapraszają do centrum wszystkich mieszkańców Konina i okolic do wsparcia Ukrainy i skorzystania z badań i konsultacji. Co należy zrobić, żeby z nich skorzystać? Wystarczy wesprzeć zbiórkę wrzucając do puszki dowolny datek.

reklama

Darowizny zebrane podczas kampanii zostaną przekazane Narodowemu Bankowi Ukrainy z przeznaczeniem dla Ministerstwa Zdrowia, w szczególności na zakup medycznych zestawów pierwszej pomocy.

Od początku konfliktu mieszkańcy Konina i okolic wykazują się ogromnym sercem i empatią w tym trudnym dla Ukrainy czasie, Ferio i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie organizują zbiórkę wierząc, że razem możemy zrobić jeszcze więcej dobrego. W prowadzeniu zbiórki centrum wesprą wolontariusze - uczniowie Liceum Ogólnokształcącego o Profilu Ratowniczo- Medycznym z Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Koninie.

W ramach akcji przygotowano szeroki zakres wsparcia, tak by każdy mógł skorzystać z interesującej go tematyki. Przez 6 dni na klientów Ferio czekać będą:

Punkt porad pielęgniarskich, w którym będzie można zmierzyć: ciśnienie tętnicze i dowiedzieć się, jak zapobiegać nadciśnieniu; poziom cukru we krwi i uzyskać poradę dla osób zagrożonych cukrzycą i chorujących na nią oraz poziom saturacji

reklama

Punkt porad kosmetycznych, w którym chętni otrzymają indywidualne porady związane z trudnościami w pielęgnacji skóry twarzy, szczególnie wtedy, gdy kremy i maseczki nie pomagają, pielęgnacji skóry w przypadku chorób ogólnoustrojowych: choroby tarczycy, cukrzycy i chorób onkologicznych, czy radzenia sobie z młodzieńczym trądzikiem pospolitym. Każda konsultacja poprzedzona będzie analizą skóry przy użyciu kamery 3D.

Punkt porad dietetycznych, w którym wizyta obejmować będzie pomiar składu ciała na analizatorze Tanita (określa proporcje tkanki mięśniowej, masy kości, masy tkanki tłuszczowej, zawartości tkanki tłuszczowej wisceralnej, zawartości wody całkowitej w organizmie oraz oblicza wskaźnik masy ciała – BMI, wiek metaboliczny i podstawową przemianę materii – BMR). Na podstawie wyników tego pomiaru będzie można liczyć na indywidualne porady dotyczące zmian w sposobie odżywiania.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

reklama
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie łączą siły czyniąc dobro!
Podobne artykuły
Z dobrą energią na Dzień Kobiet! Centrum...

Z dobrą energią na Dzień Kobiet! Centrum Handlowe Ferio Konin z...

7 mrz.
Dobra energia na Walentynki! Świętuj dzień...

Dobra energia na Walentynki! Świętuj dzień zakochanych i odbierz...

3 lt.
Multi Corporation we współpracy z United24...

Multi Corporation we współpracy z United24 organizuje zbiórkę pieniężną...

20-12-2022
Ferio Konin z pierwszą w regionie restauracją...

Ferio Konin z pierwszą w regionie restauracją Pizza Hut

15-12-2022
KIDS PLAY - bezpieczny i przyjazny plac zabaw w...

KIDS PLAY - bezpieczny i przyjazny plac zabaw w Ferio Konin z nowymi...

01-12-2022
Five o'clock debiutuje w Ferio Konin

Five o'clock debiutuje w Ferio Konin

08-10-2022

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama