sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Trenerzy Tura na szkoleniu

Trenerzy Tura na szkoleniu
 

W dniach 10 i 11 listopada 2013 r. trenerzy MKS Tur 1921 Turek - Dawid Jóźwiak i Dariusz Brzostowski - wzięli udział w konferencji pn. „Szkolenie dzieci i młodzieży na świeci”. Jest to największa tego typu konferencja szkoleniowa w Polsce.

Konferencja „Szkolenie dzieci i młodzieży na świeci”, podczas której wzięli udział trenerzy z całej Polski, trwała dwa dni. Wydarzenie bazuje na konferencji organizowanej w poprzednich latach przez Tomasza Zabielskiego, pod auspicjami Polskiego Związku Piłki Nożnej, i składała się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Wszystko to odbywało się na hali Torwar w Warszawie.

reklama

Prelegentami byli przedstawiciele najlepszych klubów oraz federacji europejskich, takich jak Barcelona, Milan, Schalke, czy Bayern. Byli to głównie specjaliści w dziedzinie piłkarskiego szkolenia dzieci i młodzieży, lekarze, fizjoterapeuci, specjaliści biomechaniki itp. Tematyka zajęć oparta była na dokładnej analizie obecnego stanu szkolenia dzieci i młodzieży w naszym kraju.

Materiał prasowy
 

Podobne artykuły

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla...

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla instruktorów...

11 mrz.
Malanowscy przedsiębiorcy przeszkoleni

Malanowscy przedsiębiorcy przeszkoleni

17 lt.
Warsztaty z pożarów wewnętrznych dla jednostek...

Warsztaty z pożarów wewnętrznych dla jednostek OSP KSRG

10 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama