wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Mikołajkowy Turniej dla najmłodszych „LPS dzieciom”

Mikołajkowy Turniej dla najmłodszych „LPS dzieciom” - Foto: sxc.hu
Foto: sxc.hu 

Wszystkich miłośników piłki nożnej i sportu zapraszamy na Mikołajkowy Turniej dla dzieci organizowany przez Lokalne Porozumienie Samorządowe. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę  w sali sportowej w Słodkowie.

Odpowiednia ilość ruchu jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju naszych pociech. Doskonałą okazją do spożytkowania nadmiaru dziecięcej energii będzie organizowany przez  Lokalne Porozumienie Samorządowe pierwszy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej „LPS dzieciom”.

reklama

Sportowe zmagania odbędą się dnia 7 grudnia br. w sali sportowej przy Gimnazjum w Słodkowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00. Konkurować ze sobą będzie 6 piłkarskich drużyn, utworzonych przez dzieci w wieku od 8 do 10 lat. Na zwycięzców czekają pamiątkowe statuetki i nagrody. Dla każdego uczestnika zapewniony jest poczęstunek oraz profesjonalna opieka medyczna.

Serdecznie zapraszamy rodziny dzieci biorących udział w turnieju oraz każdego zainteresowanego zmaganiami najmłodszych.

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

3 sierp.
Turniej Ligi Młodych Wojowników

Turniej Ligi Młodych Wojowników

23 lt.
Samorządowcy w Malanowie będą kopać w piłkę i...

Samorządowcy w Malanowie będą kopać w piłkę i pomogą...

21 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama