sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Walczyli o Puchar Starosty Powiatu Tureckiego

Walczyli o Puchar Starosty Powiatu Tureckiego - foto: M. Derucki
foto: M. DeruckiPodczas turnieju nie brakowało zaciętej rywalizacji i... adrenaliny! 

W dniu 8 grudnia odbył się III Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Tureckiego. Sześć drużyn walczyło o miano najlepszej w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Turku. Zawody rozegrano w dwóch grupach po trzy zespoły w każdej.

Do finału awansowało pierwsze i drugie miejsce z grupy. W grupie A znalazły się drużyny Tuliszków Samorządowcy (I miejsce), Galew (II miejsce) oraz Dream Team Turek (III miejsce). W grupie B znaleźli się: Tuliszków Mieszkańcy (I miejsce), Słodków (II miejsce) oraz Malanów (III miejsce).

reklama

Mimo zaciętej rywalizacji, niekwestionowanym mistrzem turnieju został skład Tuliszków Mieszkańcy, który w końcowej klasyfikacji zajął I miejsce, zdobywając Puchar Starosty Powiatu Tureckiego. Na drugiej pozycji znalazł się Słodków, na trzeciej Tuliszków Samorządowcy. Czwarte miejsce zajął Galew, zaś piąte i szóste kolejno Dream Team Turek oraz Malanów. Królem strzelców został Tomasz Raszewski z drużyny Tuliszków Samorządowcy.

Organizatorami są Starostwo Powiatowe w Turku, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Turku oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku. Impreza może pochwalić się nie tylko dużym zainteresowaniem, ale także zaangażowaniem uczestników oraz wspaniałą atmosferą.

ma

foto: M. Derucki2
foto: M. Derucki3
foto: M. Derucki4
foto: M. Derucki5

Podobne artykuły

Czerwone Diabły Turek zwycięzcami Osiedlowego...

Czerwone Diabły Turek zwycięzcami Osiedlowego...

19 czerw.
Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w...

Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w Turku!!!

1 czerw.
Za dnia urzędnicy, nocą zawodnicy. Puchar...

Za dnia urzędnicy, nocą zawodnicy. Puchar...

16 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama