niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Piłkarze Tura na gwiazdkowym turnieju

Piłkarze Tura na gwiazdkowym turnieju
 

W sobotę 21 grudnia na hali przy ślesińskim gimnazjum odbył się Gwiazdkowy Turniej Młodzików w Halowej Piłce Nożnej.

Po pełnych emocji spotkaniach  nasza drużyna zajęła 4 miejsce ustępując zwycięzcom drużynie Notecianki Pakość, drugie miejsce przypadło gospodarzom - LKS Ślesin, a na najniższym stopniu podium uplasowali się młodzi piłkarze Mieszka Gniezno.

reklama

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz zawodnik Skoczylas Jakub gratulujemy. Zawodnicy dostali pamiątkowe medale oraz paczki świąteczne.

- Chciałem pochwalić za cały turniej Łukasika Miłosza i wspomnianego Skoczylasa. Miło było patrzeć jak nasz zespół rozgrywał piłkę i stwarzał sytuacje – mówi trener Dawid Jóźwiak. - Dziękuje rodzicom za pomoc oraz wójtowi Gminy Turek, panu Karolowi Mikołajczykowi za udostępnienie autokaru na wyjazd.

Strzelcy Bramek: Łukasik Miłosz x4, Kąciak Adam x5

reklama

Kadra: Skoczylas Jakub, Chojnacki Patryk, Kurzawa Jakub, Dybus Michał, Łożyński Bartosz, Bednarek Kacper, Walczak Szymon, Łukasik Miłosz, Wojciechowski Marcel, Kąciak Adam, Jaśkiewicz Patryk, Ubysz Mateusz, Stasiak Bartosz

Podobne artykuły

Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

7 wrz.
Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek....

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek. Zwycięstwo i...

6 wrz.
Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy...

Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy Malanów...

19 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama