środa 01 maja 2024

Józefa, Lubomira, Ramony

Junior MKS Tur 1921- Sparta Barłogi 11-0

Junior MKS Tur 1921- Sparta Barłogi 11-0 - foto: M. Derucki

Juniorzy Młodsi MKS Tur 1921 Turek pokonali na wyjeździe zespół Sparty Barłogi 11-0. Sparta jest wiceliderem naszej grupy i od 2 ostatnich sezonów nie przegrała meczu na własnym boisku. Dzisiaj nasi Juniorzy zdominowali całe spotkanie. Po tym zwycięstwie nasz zespół ma do rozegrania jeszcze 4 mecze i posiada 6 pkt przewagi na Spartą Barłogi.

Cały mecz odbywał pod dyktando zawodników Tura, którzy od samego początku narzucili swój styl gry. Rozgrywali piłkę na połowie przeciwnika, stwarzając sytuacje podbramkowe. Po pierwszej połowie schodzili prowadząc 3:0 po 2 bramkach Trzepacza i jednej Młynarczyka. W drugiej połowie dołożyli kolejne trafienia Trzepacz 5 oraz Gruca i Krótkiewicz.

Cały zespół zagrał świetnie w defensywie nie dopuszczając do sytuacji dla przeciwnika. Byliśmy dziś świetnie dysponowani w ataku. Należy wyróżnić Krystiana Przybylaka zaliczył 5 asyst i Konrad Krótkiewicz, który imponuję pracą na treningach i mobilizacją na meczu. Cieszy zwycięstwo w takich rozmiarach i gra jaką zaprezentowaliśmy, przeciwnik był bezradny nie nadążał przesuwać się i bronić, graliśmy szybko płynnie.

Bramki: Trzepacz Beniamin x7, Winiarski Patryk x1, Gruca Patryk x1, Krótkiewicz Konrad x1, Młynarczyk Krzysztof x1

Skład: Skoczylas Kamil (41 minuta Domagalski Arkadiusz), Przybylak Patryk (60 minuta Kamiński Mateusz), Tomczyk Hubert, Kostrzewa Adam, Przybylak Krystian, Szwedzki Michał 55 minuta Krysztoforski Tomasz), Młynarczyk Krzysztof (60 Minuta Gruca Patryk), Krótkiewicz Konrad, Trzepacz Beniamin, Muszyński Patryk (50 minuta Winiarski Patryk) Kaczmarek Przemysław (53 minuta Młynarski Kuba).