wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Zagraj o Puchar Prezesa Tureckiej Izby Gospodarczej!

Zagraj o Puchar Prezesa Tureckiej Izby Gospodarczej! - foto: freeimages.com / bha100710
foto: freeimages.com / bha100710 

Rada Tureckiej Izby Gospodarczej reprezentowanej przez Prezesa Marka Sawickiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w III Turnieju Piłki Nożnej o „Puchar Prezesa Tureckiej Izby Gospodarczej”.

Turniej zaplanowano na dzień 7 czerwca 2014 r. w godz. 10.00 - 16.00. Miejscem rozgrywek będzie boisko Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego przy ul. Broniewskiego 5 w Turku.

reklama

Do udziału w Turnieju zapraszamy 8 drużyn sympatyzujących z Turecką Izbą Gospodarczą. Każda z drużyn piłki nożnej może zgłosić 6 graczy podstawowych (w tym bramkarz) plus 4 graczy rezerwowych. Szczegółowy regulamin uczestnictwa wraz z kartą zgłoszeniową w załączeniu.

Drużyny chcące uczestniczyć w turnieju, prosimy o zgłoszenie udziału do dnia 5 czerwca 2014 r. do godziny 12.00, bezpośrednio w Biurze Tureckiej Izby Gospodarczej lub na adres e-mail: biuro@tig.turek.pl oraz o uiszczenie wpisowego w wysokości 250 zł dla każdej z drużyn.

Drużyny walczyć będą o Puchar Prezesa Tureckiej Izby Gospodarczej oraz o tytuł Najlepszego Strzelca i Najlepszego Bramkarza. Poziom umiejętności sportowych zawodników nie jest istotny – najważniejsza jest dobra zabawa!

reklama

Regulamin Turnieju Piłki Nożnej TIG oraz Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.tig.turek.pl.

materiał prasowy

 

Zagraj o Puchar Prezesa Tureckiej Izby Gospodarczej!

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

3 sierp.
Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

27 lip.
I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020...

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w...

23 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama