sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

13°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

TUR: Pożegnanie prezesa Matczaka

TUR: Pożegnanie prezesa Matczaka
 

W dniu 18 czerwca 2014 roku zawodnicy, trenerzy oraz nowy zarząd klubu zrobił niespodziankę ustępującemu Prezesowi Zarządu MKS Tur 1921 Turek Leszkowi Matczakowi, składając mu podziękowania za wieloletnia prace na rzecz klubu z Turku, założenie nowego stowarzyszenia MKS Tur 1921 Turek oraz prowadzenie go przez blisko półtora roku.

Podczas I Walnego Zebrania Sprawozdawczego Członków MKS Tur 1921 Turek, dotychczasowy Prezes i współzałożyciel Stowarzyszenia Leszek Matczak, z powodów osobistych złożył rezygnacje z pełnionej funkcji. Leszek Matczak od 30 lat działał w strukturach naszego klubu, będąc członkiem oraz Prezesem zarządu. Po rozwiązaniu klubu MKS Tur Turek, był współzałożycielem i Prezesem zarządu MKS Tur 1921 Turek.

reklama

W dniu dzisiejszym podczas spotkania na stadionie 1000-lecia w Turku obecny Prezes Paweł Młynarski złożył Leszkowi Matczakowi podziękowania za dotychczasową współprace, zawodnicy i trenerzy przekazali Prezesowi okolicznościowe pamiątki i kwiaty. Leszek Matczak starając się ukryć wzruszenie, podziękował za tak miłe podziękowania. Na koniec wszyscy odśpiewali Prezesowi "Sto lat".

materiał prasowy

Podobne artykuły

Paweł Młynarski odznaczony Złotą Honorową...

Paweł Młynarski odznaczony Złotą Honorową Odznaką...

13 wrz.
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.
Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek....

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek. Zwycięstwo i...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama